Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünya Tribünleri...

Fist4n

Öne çıkan mesajlar

Taraftar denince zaten akla gelen ilk iki isim gate 13 ve gate bilmemkaç
Olympiakos ve Panathinaikhos taraftar grupları
Olympiakos taraftarı meşale konusunda aşmış bir topluluk
Aynı zamanda 2.lig takımı olmasına rağmen şehir şehir gezip takımını destekleyen saint etienne taraftarı
Her maç en az 50-60 meşale yakıyolar özellikle deplasmanda çok etkililer
Organizasyonda juve,milan,barça ve psg tribünleri çok etkili
Ama şöyle bir olay varki dünyada hiçbir taraftar türk taraftarı kadar bağırmıyor
En piskopat taraftar gruplarına gelirsek River Plate ve Boca Juniors
Geçen sene bi maç Boca 2-0 yenmişti
River lı taraftarlar 2 bocalıyı öldürüp "Şimdi skor eşitlendi" diye pankart açmışlardı resimlerimde olucak
Bulursam eklerim
Sosyal ağlarda paylaş

olmypiakos gate 7

gate13 pisikopattır ama pek aşırı bağırmaz

celtic ise hikaye acaip çok taraftarı gider peşinden ama aşırı ateşli fln değiller

bence leeds tribünleri süper. hastasıyım kesinlikle diğer ingiliz taraftarları faso fiso adamlar 4 yiyorlar hala deli gibi bağırıyorlar

bu arada şovda bir numara milan tribünlerdir onun üstüne değil yakınına da pek tribün gelemez bence

[Bu mesaj Raid3r tarafından 10 November 2003 20:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

genel olarak herşeyde ileri çıkan taraftar yok genel olarak.

şov olarak italya, özellikle milano takımları
bağlılık olarak ada takımları
holiganlık/kesip biçme olarak güney amerika ve balkanlar (yunanistan+yugoslavya özellikle)
ötekilere göre öne çıkıyo.

bağıran taraftar olarak da bizim ülke baya iyi kesinlikle. ama ne böyle italyanlar gibi organize şeyler oluyo ne de her takımın her maçında stadı dolu oluyo ingiltere gibi.
ayrıca holiganlık olarak da ötekilere nazaran biraz da olsa sönük kalıyoruz. yani yine baya vukuatlarımız olsa da pek karşılaştırılacak ölçüde değil sanırsam.. iyi ki de öyle değil.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

evet bağırma olarak çok iyi türkler. ancak organizasyon türü şeyler için taraftarın olayı yetmez önce buna uygun bir stadın olacak sonra yönetim yardım edecek. yönetim yardım etmezse yine yaparsın birşeyler ama süper şeyler yapamazsın.

stat olarak da iyi şova uygun şu anda bi şükrü saracoğlu var bence.
Sosyal ağlarda paylaş

ha tabi bu tür şovların bayaa bi paraya baktığını da unutmamak lazım. türk insanı şov diyince meşale yakmak anlıyor. normal şovlarda da milletin yarısı saçmalık yapıyor.

kocaman bayrak yapılıyor herkes ben de çekçem ben de çekçem deyince yırtılmaya yüz tutuyor. karton yaptırıyorsun bir ton koyuyorsun adam gelip işte şapka yapıyor kendine ters kaldırıyor sağa sola fırlatıyor üstüne oturuyor vs
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...