Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Milli Gururumuz

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Ekşi sözlük alıntısı, artı 18 küfür şiddet ve cinsellik içermekte.

will smith in optugu turk kizi

bir gurur vesilesi.
gurur vesilesi ki; hurriyet internet'te sürmanşet haber olmuş. ben en son (türk kızı) cemre mirel hamilton'a verdiği zaman çok mutlu olup balkona türk bayrağı asmıştım ama nedense bu sefer daha büyük bir coşku hissettim ve gözlerim doldu.
yurtdışında kah sikişerek kah öpüşerek türkiye'yi küresel dünyanın bir parçası haline getiren bu gibi örnek hatunları anlatan bir anı kitabı yapılsa ve 29 ekim kutlamalarının yaklaştığı şu günlerde hürriyet tarafından 30 kupon karşılığında halka dağıtılabilse ne de güzel olurdu.

http://www.hurriyet.com.tr/...sp?gid=229&sz=36667
(tsunamist, 13.09.2008 05:14)

Sosyal ağlarda paylaş

bir gurur vesilesi.
gurur vesilesi ki; hurriyet internet'te sürmanşet haber olmuş. ben en son (türk kızı) cemre mirel hamilton'a verdiği zaman çok mutlu olup balkona türk bayrağı asmıştım ama nedense bu sefer daha büyük bir coşku hissettim ve gözlerim doldu.
yurtdışında kah sikişerek kah öpüşerek türkiye'yi küresel dünyanın bir parçası haline getiren bu gibi örnek hatunları anlatan bir anı kitabı yapılsa ve 29 ekim kutlamalarının yaklaştığı şu günlerde hürriyet tarafından 30 kupon karşılığında halka dağıtılabilse ne de güzel olurdu.

[www.hurriyet.com.tr]
(tsunamist, 13.09.2008 05:14)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...