Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ahn Quiraj ( SW Raid )

DoubleW

Öne çıkan mesajlar

ZG onunde once toplandık, az kişi gözüküyo ama yaklaşık 60kişi vardı :)

SOnra SW ye dogru yola cıktık ...

Bossu kestikten sonra, tüm bg girişlerini kapadık :D etrafta dolanan aciz allyleri öldürdük :)

Aynen öldürmeye devam...

Bu kısım en guzeli, şans eseri Consar arkadaşımızı gördüm sanırım, paticikteki arkadaşımız, bende ss aldım :D, 30sn sonra o da gözlerini kapamıştı ama ss alamadım baya bi kişi vardı üzerimde :)

ya bilen biri şu resimelri görülen şekilde koyabilir mi ben pek beceremedim :S

Ozetle Sw yı baya bi kalabalık horde grubuyla bastık fakat Iron Forge da dağıldık çunku arkada kalanlara beklemedik ve gittiğimiz oyuncular çok acele ediyolardı:)

sonuç oalrak felaket eğlendik yaklaşık 65kişi civarındaydık ..Belki katılıpta tanıyan arkadaşlarımızda vardır burda :)
Sosyal ağlarda paylaş

Resimleri düzeltiverdim.

DoubleW said:

ZG onunde once toplandık, az kişi gözüküyo ama yaklaşık 60kişi vardı :)

SOnra SW ye dogru yola cıktık ...

Bossu kestikten sonra, tüm bg girişlerini kapadık :D etrafta dolanan aciz allyleri öldürdük :)

Aynen öldürmeye devam...

Bu kısım en guzeli, şans eseri Consar arkadaşımızı gördüm sanırım, paticikteki arkadaşımız, bende ss aldım :D, 30sn sonra o da gözlerini kapamıştı ama ss alamadım baya bi kişi vardı üzerimde :)

ya bilen biri şu resimelri görülen şekilde koyabilir mi ben pek beceremedim :S

Ozetle Sw yı baya bi kalabalık horde grubuyla bastık fakat Iron Forge da dağıldık çunku arkada kalanlara beklemedik ve gittiğimiz oyuncular çok acele ediyolardı:)

sonuç oalrak felaket eğlendik yaklaşık 65kişi civarındaydık ..Belki katılıpta tanıyan arkadaşlarımızda vardır burda :)
Sosyal ağlarda paylaş

pek owned olmadım zira o ss ten önce bi 8-10 tane cloth indirdim ahahah
sw de pek adam yoktu bende tam koridora girdiğimde üstüme 80 kişi filan koşturdu bende sprint mıprint ne varsa açtım sdklvmds
if da gnome a çaktılar daha sonra 20 ally filan toplandı magni kankam yatmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

tam trame giriyodum bende ne clos var ne vanish. bi druid fırladı sen geldin filan bıraktım zaten 2 tane healer leave arena tuşunu aradım ama yoktu dgdfhfg
trame girerken sizde sonda kalanlar yattı işte sw de onun harici bizim denyolar izliyordu.
bide o koridor çok komikti noluyod diye bg odasına giriyodum bi shaman gördüm düşük gearlı hadi alıyım şunu dedim daldım, 5 sn geçti bi baktım 2 raid bana doğru koşuyor meğer boss yatmış benim çıktığım ana denk gelmiş ahaha. orda ölmedim o kadar kalabalıkta aranıza karıştım bikaç priest yattı işte holy moly vardı pve, dandik locklar vardı onları aldık. sonra şey çok komikti 1 tane druid 1 tane priest trene binip if a gidicekler. tren geldi druid bindi, priesti sapledim kaldı orda tren kaçtı. hatta priest sen olabilirsin bilmiyorum tam ismini dsklvmds
Sosyal ağlarda paylaş

ahahah yok yaw ben diilim sen olunce ben de yattım senden 1dk sonra , bende taa elwynden reslenmeye koşuyodum :P ama deidğin gibi o koridorda efsaneydi ya, bossu zatne çok hızlı yatırdık sonra bgden çıkanlar falan derken oda tamamen boşaldı asdasd gnomelara hiç acımadık :DDD bg npc lerinide kestik ama çok kalabalıktık yaw aoe ile hiç durmaksızın geldik biz oraya :) planlama da superdi valla, buluşma yerleri falan ayarlanmıştı acele edilmseydi en az 80kişiyle gelecektik:D
Sosyal ağlarda paylaş

biz arklarla gidiyorum su makro herkeste var

/dance

bir keresinde ifde adam kapıdan cıkar cıkmars karsısında 39 horde /dance yaptı adam 5 sn bıze baktı sonra sprint acıp gerisin geri kactı :)

not:39 cunku 40 kısı topladık biri curuk yumurta cıktı

o kalabalıkda asıl sorun ise cropse yuruyup rezlendıkten sonra sevgili raidin durmadan spamladıgı shatrat portalını acmak 3 4 kez denedım sonunda allyler rahat bıraktı da kaçtık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...