Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

zorunlu yeni facebook

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

İlk başta oluyordu hatta burdan bikaç arkadaş da yaptı ama sonra ne olduysa onu da mı engellediler ne yaptılar şerefsizler.

Ya çok büyük hata yapıyorlar yada çok doğru bir değişim valla ben bişey diyemiyorum hata yapıyorlar diyorum ama trilyon dolarlık şirketin düşünemediğnii ben mi düşünecem diyorum.

Ama yeni facebook iyi değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tamam alışana kadar sıkıntı çekliyor bunun farkındayım (Bende 15-20 gün sıkıntı yaşadım) ama bir kere alıştıktan sonra yeni versiyonun çok daha kullanışlı olduğuna sizde hak vereceksiniz.

Bir şans tanıyın yahu. Ne bu "Yenisi gitsin eskisi geri gelsin, oturmuş düzeni bozmayın" durumu anlayabilmiş değilim. O zaman Google'ın 10 sene önceki haline geri dönsün. Sanki internet sitelerinin tamamı ilk açıldıkları tasarım ve sistemle yayın hayatlarına devam ediyor.

Değişimi kabul edin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Tasarım konusunda şahis fikrim eskisi gibi köşeli hatlara sahip bir tema kullansalardı daha iyi olur yönünde, bu hali ile biraz chrome'u andırıyor ve ben bu tarz elipssel ya da yuvarlak hatlara sahip görsellerden pek hoşlanmam ama önümüzde alternatifsiz bir şekilde bu var.

Mesajın geri kalanı yanlış algılamamdan ötürü yer alan yorum nedeniyle tarafımdan editlenmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...