Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öyle bir telefon istiyorum ki !

Anevquemar.

Öne çıkan mesajlar

kulaklık ses çıkışı iyi olsun
ses kalitesi w810i ye eşit veya dhaa iyi olsun
wi-fi olabilir opsiyonel olarak kesin degil bu.
kesinlikle samsung olmasın
gpsde olabilir opsiyonel olarak
bt flm standart zaten
şekil bişi olsun

ya tabiki bu aradıklarımı kendimde google layıp bulabilirm ama çok kararsız kalıyorum tüm modeller arasında =)

yardımlarınızı bekliyorum.

aslında pda tarzı bişi de olabilir ama çok ağır kaçar gibime geliyor?

iphone desem ben hiçbirşey anlamadım piyasasından alsammı ne kadara geliyor o su açılmışmı busu açılmışmı pahalı tabi birazda =)

help me plax.
Sosyal ağlarda paylaş

metalheart said:
hala nokia tavsiye ediyorlar ona gülüyorum

Kaliteye önem veren tercih meselesi olarak Nokia ile SE arasında bir karar verir, görüntü herşeyden önemlidir diyen de Samsung alır, gerisi aşırı düşük bütçeye sahipken ya da çok farklı öncelikler durumunda alınır zaten anca. Dolayısıyla gülünecek birşey yok, gerçekten gülüyorsan biraz bilgi ve/veya tecrübe edinmelisin :)
Sosyal ağlarda paylaş

PDA/Smartphone almanın ihtiyaç ve tercih meselesi olduğunu anlamayan, teknolojiden de çok şey bekleyen insanlar N95'e takoz dedi diye alınmayın hiç ya :)

İşinin %90'u konuşmak ve SMS olduğu halde "son model pahalı neler varmış yav" diye alıp, sonra menüsü yavaş diye ağlayıp çamur atan insanlar kendi ihtiyaçlarının bile farkında değildir yani, telefon kalitesinden nasıl olsunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

zaten n95 acaip hızlı çalışıyor ben yorumlardan sonra çok yavaş bekliodumda çatır çatır çalısıo yani en ufak bekleme takılma yok. resimleri çatır çatır geçiyo felan. ayrıca takoz demenize ragmen iphonela nerdeyse aynı boyutta. iphoneda güzel ama iphona 1.400 felan olcak dediler onu bekleyip o kadar para vermektense n95 aldım iyiki almışım. browserıda çok başarılı n95in. tek kötü yanı gpse yabaş baglanıor ve biraz kasıyo ama o kadarda olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...