Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fifa 2009

endless_night

Öne çıkan mesajlar

indirdim oynadım,ve yine afedersiniz ama popoma benzemiş.
top balon dedik bu sefer gülle olmuş, vurduğum şut önce yere çarpıo sonra havalanıyor falan.
ronaldinho yine overrated olmuş bi tek onla oynayalım da mutlu olalım.

kontroller bi garip boşlukla kayıyon falan çok uğraşamadım deiştirmeyle şutu pası deiştirdim vs.

çimler biraz daha güzel olmuş,be a pro modunda ki kamera açısı hoşuma gitti baya.

sol kanattan bastım gidiyorum içeride benim oyuncum olması gerekirken bi bakıyorum kırmızı bişi.
HAKEM.

salak saçma bi sürü olay daha var canımı sıkan.

pes 6 ya devam.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya iyi kötü diyenleri şaşkınlıkla izliyorum. resmen önyargı.
bi kere grafikler 10 numara. makyajlanma falan yok baya ciddi grafik var oyunda. 22" ekranda full çöznürülükte 8800gtxle oynadım herhalde dediklerime güvenirsiniz.
onun dışında gittikçe gelişme var seneye bu oyun pesi alır şimdiden söyliyim. ps3teki fifa08e baya yaklaşmış oyun. kıvraklıklar artmış, ara paslar daha mantıklı gidiyor. ortalar müthiş düzeltilmiş ps3teki gibi orta yapabiliyorum. oyunda atmosfer var. oyunun içine giriyorsunuz.
herşeyden öte menülerin kalitesi düzeltilmiş lanet olası boktan menüleri kaç yıldır kakalıyolar sonunda biraz düzelmiş o. en azından hiç takılma yok.
fifa 99dan beri oynamaya değer ilk oyun olmuş bence fifa serisinde
Sosyal ağlarda paylaş

be a pro hariç fifayı kaldır at 2-3saattir oynuyorum hani bişeyler varmı diye ama yok kocaman balon gibi bif top ayağının neresiyle topa vurduğu görülmeyen adamlar devre arasına girerken maç kazanmış gibi sevinmeler benim kullandığım taçda araya giren cinematicde karşı rakibin futbolcusunun topu alması ayaklarında hiç esneklik olmayan futbolcular topa kazıkla yere çivi çakar gibi vuruyo falan.ama fifayı oynatcak bişey varsa oda be a pro hoş olmuş gerçekden.şampiyonlar liginin lisansını alan pes2009 nasıl gelcek bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...