Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski OSI UO accountu isteyen?

jedi_master

Öne çıkan mesajlar

Selam, elimde eski accountlarim var. 90'larda bir ara abartmistim (tabi ortalikta bi EQ var bi de bu var) 8-9 accounta kadar cikmistim. sonra tabi butce dayanmadi, account sayisi azaldi, sonunda tek account kaldi, sonra o da kapandi :)

asıl accountumu elden çıkartmayı düşünmem ama diğerlerini kullanmak isteyen varsa takas edebilirim.

mesela eski MTG kartları olan ve UO account arayan varsa magic kartı karşılığı account verebilirim. (öyle bi kombinasyonu da nasıl bulacaksam) :))

tabi benim accountlarda yeni expensionlar yok (otomatik gelmedilerse) :) uo'dan ayrilmadan once son hatirladigim yenilik trammel'in acilmasiydi lol oncesinde malum herkes fellucha'da! :)

neyse uzun lafin kisasi, ilgilenen varsa elimde accountlarim var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Europa'daydim. Nicholai Hel adiyla oynardim. Trammel çıkmadan önce Fellucha'da Trinsic Swamp'ta bir large tower'im vardi. Sonra trammel cikinca Skara Brae yolunda bir large tower'im oldu. Sonra update etmemekten çökünce bütün rare'lerimi kaybettim. :( (20 set ranger armor, hair dye botles, beard dye botles, ...vs vs vs)

Ama zaten o siralar oynamayi çoktan birakmistim, hesabi eski gunler hatirina acik tutuyordum :)) sonra onu da biraktim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
jedi_master said:

Europa'daydim. Nicholai Hel adiyla oynardim. Trammel çıkmadan önce Fellucha'da Trinsic Swamp'ta bir large tower'im vardi. Sonra trammel cikinca Skara Brae yolunda bir large tower'im oldu. Sonra update etmemekten çökünce bütün rare'lerimi kaybettim. :( (20 set ranger armor, hair dye botles, beard dye botles, ...vs vs vs)

Ama zaten o siralar oynamayi çoktan birakmistim, hesabi eski gunler hatirina acik tutuyordum :)) sonra onu da biraktim.

arkadasım arıyordu soyleyim ona dur
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...