Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

içip içip patiye yazmak

fastreloader

Öne çıkan mesajlar

zamanla alışıcaksın hatta senin de hoşuna gidecek!!!

gel otur.. POOORTT! pardon fasulyeyi fazla kaçırmışım da.. ÇÖT! otur otur.. konuşalım PÖÇÖRT! senatonun durumunu görüşmek istiyordum seninle. sezar.. ZÖÖBARTT! fede biraz sakin yap istersen.. Sezar kendinde değil gibi. onu bıçaklasak diyorum ha! GÜÜÜÜMM! ehem.. bi anda sırtıma HOŞART! sokalım bıçağı.. ne dersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
said:
bok dediğin yalnız sıçılır. yanında en sevdiğin insanlar bile olsa beraber sıçılmaz.

romalı dediğin beraber yapıyormuş o işi abi! sohbet falanda ediyorlarmış gördüğüm kadarı ile..

ya böyle bişi olamaz :(
nolur olmamış olmasın.
ÖĞĞĞK.
Sosyal ağlarda paylaş

fastreloader said:
sıçıp sıçıp patiye yazıyonuz

monsieur biz asla sıçmayız! hayır hayır. böyle kaba bir eylemi ancak köylüler yapar. evet ancak bir dağlı yapar.
biz yediklerimizin vergisini geri dönüşüm için doğaya ödüyoruz. hepsi bu. ama sıçmak! o hayır bizler öyle kaba bir şeyi asla yapmayız...
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:
fastreloader said:
sıçıp sıçıp patiye yazıyonuz

monsieur biz asla sıçmayız! hayır hayır. böyle kaba bir eylemi ancak köylüler yapar. evet ancak bir dağlı yapar.
biz yediklerimizin vergisini geri dönüşüm için doğaya ödüyoruz. hepsi bu. ama sıçmak! o hayır bizler öyle kaba bir şeyi asla yapmayız...

güzel kız mısın
Sosyal ağlarda paylaş

yok adamım ondan değil. biz uzaylıyız biliyon mu? gelişmiş bi tür falan işte böyle. büyük gözler var işte, rengimiz gri.. böyle beynimiz gelişmiş. tabii o sırada biz böle gereksiz olayları bıraktık dostum. anlıyor musun beni ha adamım? biz yapmıyos artık böle..

ama bak romayı görsek bırakmazdık ha..bi taraftan toplun halde yapıcan, diğer taraftan toplu halde mangal yapıcan.. aha aha haa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...