Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dövüş filmleri

Valeron

Öne çıkan mesajlar

SturmVogel said:

Jjakpae a.k.a. City of Violence

Öyle bir film düşünün ki tagline'i %100 dövüş %100 vahşet olsun ama izleyince bunun tamamen bir illüzyon olduğunu göstersin. Öyle bir film düşünün ki duvarlarda koşmadan 100lerce adama tek başına dövüşmeye dek birçok sahne olsun ama izleyiciye ters gelmesin. Müzikleriyle, güldürmeyen ama gülümseten esprileriyle, farklı karakterleri ile, herşeyden önce bir b filmi olduğunu hiç reddetmeyen bir anlatım izlemesi ile bence tüm zamanların en iyi dövüş filmlerinden biri olmuştur kanımca.

hakikaten çok başarılıymış şimdi bitti. seviyorum koreyide
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:
jackie o konuda efsane adam bir filminde bir binanın 3. katından hemen karşıdaki binanın ( iki bina arasında 3-4 metre var) 2.katındaki balkona atlıyor ( evet havada aşşağıya doğru bir atlayış yapıyor) balkonda yere değer değmez taklasını atıyor ve balkon kapısından daireye giriyor. Oha demişdim.

A-team mi neydi filmin adı tam hatırlamıyorumda Jackie 3 yada 4. kattan hiç kablosuz felan yere atlıyordu. 2 tan brandaya çarpıp onları parçalayıp yere çaklıodu. hatta aynı şeyi 3 kere yapmıştı beğenene kadar ki en son yaptığında galiba direk boyun üstü yere çakılıyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:
SturmVogel said:

Jjakpae a.k.a. City of Violence

Öyle bir film düşünün ki tagline'i %100 dövüş %100 vahşet olsun ama izleyince bunun tamamen bir illüzyon olduğunu göstersin. Öyle bir film düşünün ki duvarlarda koşmadan 100lerce adama tek başına dövüşmeye dek birçok sahne olsun ama izleyiciye ters gelmesin. Müzikleriyle, güldürmeyen ama gülümseten esprileriyle, farklı karakterleri ile, herşeyden önce bir b filmi olduğunu hiç reddetmeyen bir anlatım izlemesi ile bence tüm zamanların en iyi dövüş filmlerinden biri olmuştur kanımca.

hakikaten çok başarılıymış şimdi bitti. seviyorum koreyide

Movie smartlarda bir ara 3 4 günde bir gösteriyorlardı bu filmi belki hala vardır(:D
Sosyal ağlarda paylaş

Jing Wu Men (1972) / Chinese Connection

Japon işgali altındaki Çin'in Şanghay şehrinde bir okulun hocası öldürülür. Chen adlı öğrenci olayı soruşturduğunda cinayetin Japonlar tarafından işlendiğini öğrenir. İntikam almaya, okul içindeki işbirlikçilerden başlar ve asıl sorumlularla karşılaşır.

23.45'de STV'de...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Hitman: Contract Killer

Jet Li'nin Hollywood'ca keşfedilmediği son dönem filmlerinden biri.

Ünlü bir Japon işadamı öldürüleceğinden şüphelenmektedir. Öldürülmesi durumunda, kendisini öldürecek kişinin bulunması için yüzbin dolarlık bir fon ayırır. İşadamı bir kiralık katil tarafından öldürülünce ailesi, katilin bulması için bir başka kiralık katili, Ngok Lo’yu görevlendirir. İşadamının ölmeden önce ayırdığı fonu da ödül olarak ortaya koyarlar. Fu ise yetenekli eski bir askerdir ve sokaklarda sefil bir hayat sürmektedir. Çiçeği burnunda bir tetikçi olan Fu kendisini, istemeyerek de olsa, yüz bin dolarlık katil Ngok Lo ile birlikte bulacak ve ona bu macerada eşlik edecektir. Başrolünde usta dövüşçü Jet Li’nin oynadığı, yer yer komediden yararlanan ve bol kavgalı dövüşlü, dört dörtlük bir Hong Kong filmi…
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi silah fln yoktu bi eleman alayını dövüyo ..

Yukardan atlıyo motosikletteki adama tekme atıyo 4-5 adamın arasından çıkıyo fln ama adam inanılmaz dövüşüyo .. Bi de yanında iki tane arkadaşımı,ahbabı mı ne var işe yaramaz cinsinden .. Otobüste seyredince kaçırdım tabi bazı şeyleri :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...