Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacred

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

Ya baksaniza umarım ayakta birileri vardir hehe neyse :

Delirdim act II de kadın verio yanımıza ya hani ormanin ortasinda fortress e götürmemiz gerek ya bu fortress in yolu nerde? bulamadim gitmediim yer kalmadi dragon kestim bulucam diye..kesmediim yaratik kalmadi ama yolu bulamadim biri bana anlatsin delircem..Alın su kadını basımdan![signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Evolution, 07 Nisan 2004 17:49 tarihinde demiş ki:
said:
Lady_Arwen, 05 Nisan 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
Oyun bıtırdıkten sonra bırdaha oynatmıyor dıablo gene galip geldi hadi cumleten eyvallah...

Nasıl ya? Demosunda oyunu bitirdikten sonra tekrar devam edebilirsiniz karakterinizle diyordu?

Onu demek istemedim tabiki exportla devam ediyorda yani bir daha oynayası gelmıyor adamın, yalnız zorluk derecesine gore yenı ıtemler gelıyor sanırım oyuna bu birdaha oynatabılır adamı ama emın degılım bılgısı olan yazsın...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda şu kadar sayfa yazu geçti kannımca tek seraphim benum:-) lvl 25 wala memnunum dragon mragon kestim zorladı kasıyo ama hızına hasta oldum bu arada uriel's legencey setiini bulan olursa güzel olur kullanıyomda birde seraphim olcak arkadaşlar varsa kesinliklen parryi öneriyorum yoksa seraphim 4 vuruşta iner aşa wala ben %100 parry yaptım daha artırmıyom sizcem daha artırammı parry kasanlaar?[signature][hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Raven Morthol ailesinden[Avaturk]
Osi Eudan [Raven Sardok] Archer Mage
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

eeeeet ilk dragonumu kestim harbi cok zevkliydi ustune bir de u$engeclik yaptım lvl 15 gladiator ile heal potion kullanmadan ( yoktu ) kestim hic zorlamadı aslında alev atarken vuruyoduk pence atarken kacıyoduk ():[signature][hline]Tomorrow never comes untill' it's too late ..
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...