Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eskilerden Screenshotlar :))

Escobar

Öne çıkan mesajlar

nese cevap vermicem imza olayına. benim gözüme hoş görünmüyo belirtiyim dedims adece..

heralde konuşulanlar özel kalsın diye sansürlemiş..[signature][hline]:·. -cøLdwínd- .·: (7:40 PM) :
jedi sabrı olmasa, atlıcam pencereden.
Eatar Pyrea :: Kettemoor
Sosyal ağlarda paylaş

pearce screenshotlar cok guzel gercekten,ke$ke zamaninda yeti$ebilseydim dedim bir kez daha.
bir de ss'lerin tarihlerini yazarsan cok mutlu olurum :)[signature][hline]If you gaze long into an abyss, the abyss will gaze back into you. Frederich Nietzsche
------------------------
Queljin Jinaz @ SWG [Eclipse]

[Bu mesaj spirit tarafından 04 Nisan 2004 23:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tam dicektim krayt dragonu hatırliom benim de orda olmam lazım diye, bi karede köşeden "Master Creature Handler" olarak çıkmışım, hey gidi günler hey. :)

Bu arada Hi'lal'in ilk günleri ile ilgili bende de çok güzel resimler var, bomboş bi arazi falan, gecenin bi köründe mount tepesinde uygun yer aramıştık, Ginelus da nerden bulduysa haritanın bi köşesine çağırdı bizi. :) Akşama evden ben de postliim buraya.

[signature][hline]
Devvo Ki'yyst
(R.I.P.), Eclipse

[Bu mesaj DA2019 tarafından 05 Nisan 2004 09:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

simdi baktim ekim den kalma resimler var, duzenliip 30-40 tane koycam, cok komikmuabbetler var, millet daha novice felan eheh[signature][hline]eededo tha Royal Guard
--------------------------------------------
Adventure Crew ... www.advcrew.com
Knights of The Old Republic ... www.advcrew.com/kotor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...