Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms World Party

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

worms armageddon'la başladım worms oynamaya o devirden şu ana dek hiç multi tecrübrm olmadı zaten 4-1 çektiğim masakari'ye en baştan söyledim ben n00bum diye

bilmiyorum, bilemiyorum. turnuva vs harici kişisel maçlarda pro oynamam artık. yüzsüzlüğe pes yani kaç maç oynadık?

Herkesin kabul ettiği kuralları gördün zaten onun üstüne bi de 1 on 1 kaldığımızda bana Holy Grenade atan adam mı bana pro gaming'den bahsediyor, güldürmeyin beni!
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:
bu iş dürüstlüğe bakmıyor dibimde holy attı falan demişsin ama skora bakıyor sonuçta ister holy atar ister sally dancer

kuralları okudum uber silah yok diyor lan

bana "banana grenade" en baştan beri vardı ben rakibin dürüstlüğüne güvendim maalesef voys'a yenildiğime değil bir de sağa sola pro gaming taslaması üzdü beni.

ucuz olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

SturmVogel said:
ne voys ne de başkası lütfen bana pro'nun erdemlerinden bahsetmesin, maç açıktı izleyenler gördü voys'u mayına yolladım patladı, uçtu başka mayının üzerine oturdu o da patladı : 2 mayına sıfır mesafeden hasar toplamda 75 (yetmişbeş)

bu mudur yani?

pro'dan kastedilen, profesyonel oyuncularız süperiz harikayız değil, buranın en iyisi bile, ben süperim diyemez zaten. ben iyiyim sen iyisin geyikleri, geyik. sadece geyik. abartılması ya da smile konmaması geyik olmadıgı anlamına gelmez.

maçı izleyenler çok şey gördü sturm, yani o kadar komik hamlelerinde olduki hani bana şimdi pro diildi o yüzden yenildim deme. dmg'ıda etkilemıyor ayrıca pro olması ya da olmaması, pro olması patlama hızını etkılıyor. lakin pro da oynamıyor olsak 2 tane mayını bırak 1. si bile patlamayacaktı.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
bendeniz koyduğum 2x dmg dinamitten kaçmak için tek enter yerine çift enter kastığım için (KAÇ LAN KAÇ ABAN ENTERA OF KAÇ) gittikçe dinamite yaklaştım ve hepberaber havaya uçarak round drawı sağladım. kendimi kutlarım.

dmgx2 ten koşarak kaçmak ahahah

radyasyondan koşarak kaçan adam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...