Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Worms World Party

Çokakýllýadam

Öne çıkan mesajlar

roket adam said:
Fırat adlı çokakıllıadam nikli arkadaşımız, oyunda yalnızca bombaların kullanıldığı bir mod açmak istedi. Silahları ayarladı, tüm silahları iptal etti.

Sonra oyuna girdik.

x: "olm bomba nerde lan"
firat: "abi bomba koymayı unuttum ben galiba sdfsfgs"
sdgsdgdsgsdfgfsdgsg

Dalga geçmesene olum, çok baska vardı üstümde.

3 gibi ben oynuycam gelen var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi öncelikle size laflar hazirladim fakat söylediklerinize katılıyorum.

_ILuVaTaR_, çokakıllıadam vs kingpin, phy olarak bir maç yaptik 3 el.

ilk eli onlar, ikinci eli biz aldık. 3. ele de çok iyi başladik iyi vurduk falan sanıyorum 5 e 1 biraktık iluyu. sonra ne olduysa oldu biraz tatsızlık diyeyim :)

İlu bizim fora tplendi ve arkasını önünü kapamaya başladı. Biz tabi 5 kişi olmanın verdiği rahatlık ile füzeler salliyoruz dalga geçiyoruz bunla falan. Daha sonra bir baktık bu iyice siper alıyor kutu toplamaya başladık ama birşey de çıkmadı..

Sonra ben bitsin diye üstüne tp oldum ve mayınlandım suya düştüm. Buraya kadar helal falan diyordum, fakat sonra ki el tepeme barikat tıkadılar benim çıkamayım diye sudden death beklemeye başladılar. Ben bir afalladım nabıyor bunlar off 2 saat uğraşıcaz şimdi diye.

Sonra binbir çaba falan kapadılar sağını solunu worm ün ve sudden death geldi. altta olanlar suya gitti. ben karşı tarafta biraz üstündeydim ilunun ve işte ben paso bazuka falan sıktım.

Sonuçta önce kendi yerini shutgun ile deldi geriye çekildi daha sonraki el de bazuka ile beni aldı.

Burada ne yanlış diyebilirsiniz oyun çıkışında konuştuk biraz da buraya da yazmak istiyorum. Benim worms oynama amacım suya düşme muz atma armagedon yeme kısacası eğlenmek. Fakat tepeme barikat tıkamalar falan olunca direk soğudum zaten şevkim kaçtı.o son kısımda pekala ben de önüme barikatlar kurup suların yükselmesini bekleyip karşı tarafı boğabilirdim fakat boğmadım çünkü ben sıkıntıdan boğuldum. gece saat 5 olmuş biraz daha uzamasın bari dedim.

Sonuç olarak barikat diye tanımladığımız şey aslında bir yere ulaşmak için merdiven görevi gören alettir. Hadi sağınızı solunuzu kapıyorsunuz, bari bizim kafamızı tıkamayın onunla.

tebrik ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

PhysX said:

Burada ne yanlış diyebilirsiniz oyun çıkışında konuştuk biraz da buraya da yazmak istiyorum. Benim worms oynama amacım suya düşme muz atma armagedon yeme kısacası eğlenmek. Fakat tepeme barikat tıkamalar falan olunca direk soğudum zaten şevkim kaçtı.o son kısımda pekala ben de önüme barikatlar kurup suların yükselmesini bekleyip karşı tarafı boğabilirdim fakat boğmadım çünkü ben sıkıntıdan boğuldum. gece saat 5 olmuş biraz daha uzamasın bari dedim.

aynen böyle kasan arkadaşları görünce direk açık hedef yapıyorum kendimi el bitsin diye. tat vermiyor çünkü o kadar kasınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...