Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fighter

Peka

Öne çıkan mesajlar

Benden başka fighter yok gibi sanki ortalık
paso mage archer
ne zordur bu fighter kasmak yahu sinir oldum
adamlar kaça kaça hallediyor biz her türlü dmg yiyoruz
ufaktan archera dönecem ama lvl13 olduk bu saatten sonrada istemiyor canım

warsa diğer fighter arkadaşlar neler yapıyor ?
Sosyal ağlarda paylaş

aslını sorarsan fighter en kolayı ben mage lere acıyorum iki vurum kaciyolar sonra tekrar buyu yapmaya falan calışıyorlar ve o arada cevredeki diger aggroları almalarıda mümkün. ben genelde izlerim etrafı millet ne yapıyor diye mage lere ve okculara acıdım bi ara:P z Bu arada dün 2 pk mage bana daldı sanırım lvl 10 civarıydılar. bende 11 idim. baya buyu salladılar ama healtimi yarıya indiremediler ve birisi power attack olmak üzere 2 vurusta olduler. solo mage rvr de cok daha zor:P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

o lvl 10 magelerde poison ve ie bolt yoktur

poison zaten baya etkili üstüne ice bolt speedi dusurur...
eger poison ve ice bolt olursada nukeliyeceköleri büyünün level i düsük olurdu 3 yerine 1 yada 2 olurdu.... birde kullandıkları staff önemli apprentice wand kullanıyolarsa zaten dmg veremezler dogru düzgün...
Magelerde kullanılan staff in m.atk sı cok önemli

Bence solo mage türüne göre pvp de çok etkili olaiblir
bir dark elf shillen elder hiç bi şey yapamaz adam gibi saldırı büyüsü yok sadece paralyze(sleep) atar ama bi spellhowler yarar[signature][hline] Mystry

Xne LvL 11+ Dark Mage of Erica

[Bu mesaj Sin tarafından 07 Nisan 2004 11:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

poison ilk lvlda charlara hiçbirşey yapamıyor, lvl14 den sonrAsını beklemek lazım mageler için vampiric touch la oyun şenleniyor ..

fazla küçümsemeyin mageleri dağıtırlar ;)

ancak şu an ben fighter oynuyorum; ericada oynayanlarla grşz umarım ...

[Bu mesaj odchu tarafından 07 Nisan 2004 12:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bir mage üzerindeki ekipmana göre lvl na uygun en iyi ekipmanla her 10 mobda bir yaklaşık 4 dakika oturmak zorunda oysa bir fighter bütün gün bir kere durmadan non-stop mob kesebilir[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

ileri lvl larda buyuler güçlü olabilir ama bazı classlarda baya bi spell resistence alıyor misal benim olacagım class dark avenger:) ha ne kadar etkili olur bilemiyorum bu oyunda resist olayını ama cok işe yarayacagı gibi bi kanım var:P[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 07 Nisan 2004 12:28 tarihinde demiş ki:
bir mage üzerindeki ekipmana göre lvl na uygun en iyi ekipmanla her 10 mobda bir yaklaşık 4 dakika oturmak zorunda oysa bir fighter bütün gün bir kere durmadan non-stop mob kesebilir

nassi ya ?
ayni oyunumu oynuyoruz ? yok ben yanlislikla lineage 1 e falan mi girdim acaba :p
lvl 13'um non-stop ne kesicem soylesene bi
keltir falan mi ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

asil biz aliyoruz butun dmg i
pasa pasa dibine giriyosun heyvanin e dibine girdigin her seyde dmg veriyor sonuc olarak
siz kacip kacip kesiyosunuz
yada sodadakiler oyle yapiyor
0 dmg alarak bi kalkista 5 tane stone soldier kesiyor lvl 14 mageler burda
Sosyal ağlarda paylaş

fighter HP için oturup dinlenmek zorunda,
mage MP için oturup dinlenmek zorunda.

arada fark yok, her ikiside sonuç olarak oturup dinlenmek zorunda.

ayrıca HP her zaman için MPden daha hızlı doluyor. Level 0-20 arası fighterlar daha hızlı level atlaması gerekir.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
$i=0;
while($i<40) { echo "Bi gün Deniz Seki ile tanışacam"; $i++; }

[Bu mesaj karakedi tarafından 07 Nisan 2004 14:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hiçbir tank oturup hp için dinlenmez bir kere iyi bir tank zaten hp kaybetmez kaybetsede basar healing potion a devam eder[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

Solediginiz gibi fighter hp doldurmasi lazim mage in mana..!!

Fakat lvl 13 (cedar staff )bir mage stone soldier i 4 ice bolt la oldururken 30 -40 mana harcarken ,
ben lvl 13 fighter im uzerimde iyi bir set ve sword + shield varken 380 hp den 30-40 hp kala zor zar olduruyorum.

mage 10 saniyede oldururken
fighter 30 saniyeyi buluyor, mage arka arkaya 5-6 mob keserken fighter her seferinde oturmasi gerekiyor,

nasil fighter daha hizli level atlar bilemiyorum

diceksiniz simdi daha dusuk seviyedeki moblara git
onlarda 200 xp aliyorsun 2 mob kesip gene oturuyorsun
varsa bu isin bi kisa yolu soleyin bizde bilelim

ve[signature][hline]Lets Turn and Burn..!!!
the silly nick of alltimes , this is ucandaire
Sosyal ağlarda paylaş

sen gidip resist i tavanda TAŞ dan bir moba girişirsen tabi kesemezsin[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

said:
ucandaire, 07 Nisan 2004 14:09 tarihinde demiş ki:
mage arka arkaya 5-6 mob keserken fighter her seferinde oturmasi gerekiyor,

nasil fighter daha hizli level atlar bilemiyorum

bizim (fighter) menumuz daha geniş av konusunda :)
cogu mage riske girmemek için genelde yavaş hedefleri seçiyo (golem soldier falan) biz ne bulursak dalıyoruz yani ben oyle yapıyorum :)

ice bolt atsa onunda tutmama ihtimali var
sonra pesinde 2-3 mobla koşuşturup duruyo[signature][hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.

Pre UO:R Shard
Sosyal ağlarda paylaş

birde interrup var fail var
bazen fail oldumu öldğn demek zaten hp az resist az mob saydırmaya bir başlar ölüyorsun birde bütün börtü böcek casterlardan hızlı koşuyor gerçek anlamda kite imkanıda yok

interrup başlı başına bir hadise mob geliyor çat diye cast ı kesiyor öyle kalıyorsunuz çok rahat kestiginiz bir mobdan 2 tane bile gelse büyük rahatsızlık veriyor

bir kere bütün questler fighterlara yarıyor mageler için düzgün quest görmedim ben bir kuruş harcamadan ekipmanı düzmek mümkün oysa magelerin imnaı gevriyor para yapıcam ölmeyecem diye.

birde closed betanın son haftasına kadar bu oyunda spirit shot yoktu mageler dmg da veremiyordu ozamanlar şimdi iyi kötü vuruyoruz birşeyler ama oda pahalı 6a soul shot 13a spirit shot
bitti diyelim her yerde 8a dan soul shot bulunuyor spirit dedigin private storeda 16a dan satılıyor

hepsi bir yana bu oyuna acilen mana potion eklenmeli[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

valla mana pot eklenirse mageleri kimse tutamaz
hp pot gibin deil sonucta..
fighter mage e mage fightera gereksinim duyuyo lvliniz yuksekse seve seve yaniniza bi fgihter almak yada tersini yapmak zorunaisiz
fighter 15snde(ower attack delayi kactiki?) bi 100dmg atio (lvl15-20) biz mageler her buyude 100+ dmg atioz dier topicdede soledigim gibi.. party kacinilmaz..
solo yapacam dien fighter kolay ve hizli kesebilecegi tipleri elden gecirmek zorunda otesi yok onun.. ama lvl17+dan sonra hich duraman mob kesen bir suru fighter taniyrum ha drow fighter deil human orasi ayri stun mtun ayana goturuolar[signature][hline]

Captain of the Minmatar Battleship Anubis
Member of Dreamsmiths
"Who wants to live forever?"

Sosyal ağlarda paylaş

dolanıp 15-20 thrill çekipp kesen adamlar var[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 07 Nisan 2004 15:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o yaratığım kimseyi öldürebilmesi mümkün değil ne düzgün bir dmg ı verden nede hızı, stone soldire dan bile yavaş olabilir (yok be okadarda değilmidir acaba)[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

Chok sakacisiniz :)
Mage ve Warrior yada Archer Kıyaslanamaz. Exp. kasmada.
Mage Gibide kimse kasamaz he Mage in yanına tank lazımdır ona bisi demem ama Exp. de kıyas yapamaz kimse.[signature][hline]Devil | WyRM >> CS
Devil[!] >> SNN (UO)
Devil[!] >> Elan Realms (UO)
Devil[!] >> Nova World (UO)
Sjina | WyRM >> LineAge II ( Bartz )
Web >> www.thewyrm.net
Once, ßleeding is in My Own ßlood, Cant Help it.
Sosyal ağlarda paylaş

Walla bilmiyorum lvl 20 e kadar warrior lar kötü ancak lvl 20 den sonra class change olayı bayagı ii olmuş nitekim offical sitede okumussanız fighter lvl 20 den sonra gerçek fighter clasına geçiyor o yüzden lvl 20 e kadar birazcık kasmak gerekiyor ben de fighter oynatıyorum ve biraz sabır diorum[signature][hline]Use Condom Be Safe H.I.V
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...