Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CMR4 magduruyum help ...

The_Delucian

Öne çıkan mesajlar

NFS nın uzerıne araba yarısı tanımam ama merak ettım vede aldım ama rallı arabası bu bır suru ayarı var yok lastık sısır onu yap bunu yapma falan arabada zaten yolda durmuyo vırajlar falan ...
kendımı son derece becerıksız hıssettım ...
bılenlerden tavsıyeler ısteyecegım ...
Bu oyun nasıl oynanır/oynanmalıdır ?[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle hangi tür pistte yarişacağini iyicene bi incele , sonra lastik seçimini ona göre yap (cmr4 ü görmedim 2 den anlatayim) yolun hangi bölümünde yol tipi ne ona dikkat et ( örneğin aslfalt lastiği ise çamur bölgede gazi kökleme dünyanı şaşırırsın ) .... Stock suspansiyon ile bir test run yap , kendini zorlamadan arabayı ve yolu hisset ( örneğin çok zıplamali , çok virajlı , düzlükleri az , yada çok uzun düzlüklü )

yine cmr2 den bikaç örnek veriim genel konsepti anlarsin

pist kuru %80 asfalt % 20 mıcır hava açık fazla zıplama yok düzlükler kısa sert virajalr ....

lastik: kuru asfalt lastiği
suspansiyon : alçak
vites kutusu orani : yuksek [accelarationun iyi olur ama top speed düşer , eh düzlükler fazla yok ise akıllıca bir seçim olur}
çekiş dengesi : öne yakınca
fren dengesi arkaya yakınca [ki sert virayları çabuk ve net dönebilelim ]

not : ful gaz gitme , acele etme , öncelikle hatasiz gitmeye bak yavaş yavaş race course'u kaparsın hızın artar ,ani hareketlerden kaçın el frrenine ful drift u dönüşü yapmadiğin sürece dokunma , bolbol fren kullan kesinlikle MANUEL vites kullan ve yüksek devirde kal ayrica en önelisi co-pilotun sağ diyor sen ise yol sola dönecekmiş gibi hissediosan sağa kır , co-pilot herzaman haklıdır ...

iyi eğlenceler :)[signature][hline]I love my solitude¹
¹Yalnızlığımı seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...