Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Savaş... topikleri

Volfied

Öne çıkan mesajlar

offence - suç
offense - cürüm
offense - kırgınlık
offense - kırılma
dün baktığım yerde böyle yazıodu
farklı şeyler yazıyor
ama bugün ingilizce hocasına sorduk amerikan ve ingiliz ingilizcesi olayı dedi o da.[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 25 Mart 2003 20:05 tarihinde demiş ki:
(ki 10 taneye yakın var) .[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

10???
bi daha bakalım:)[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002

Mübarek Sazan - given by BabacumMostors
Sosyal ağlarda paylaş

savaş topici diil de "bunalımsal" konular için ayrı bi topik açılsa iyi olur. savaş da genel olarak bunalımsal bir mesele olduğu için orada kendine güzel bir yer edinecektir kanaatindeyim. savaş haricindeki bunalımlarınıda bu foruma taşır ve kendi kendilerine bunalır, psikolojilerini zımparalarlar. daha önce önerilmiş olduğu gibi. yönetime bakar bu...

konunun ciddiyetinin gayet farkındayım ve elbette ciddi konuların da enine boyuna tartışılması gerekir ama herşeyin bir platformu vardır. yani buradaki insanların yaş ortalaması 14 ten başlayıp 25 e kadar falan çıkıyo(istisnalar olabilir vardır da). çoğu ekonomik olarak birilerine bağlılığını sürdürüyor ve bi kısmı da henuz oy kullanmamış bile. ve pek çoğu da bazı şeylerin henüz farkına varamamış kişiler. sonuç itibariyle buradan çok parlak fikirler ya da ciddi memleket meselelerine çözümler falan çıkmaz pek ve çıkmadı da şimdiye kadar. yani bi yerden sonra bişey ifade etmemeye başladı bu savaş topikleri. insanlar sıkıldılar.

bi de fedaykin arkadaşımız gayet ilgili ve duyarlı olduğunu çok iyi gösterdi bize bu savaş süresince(yanlış anlaşılmasın gayet samimiyim). ama mesela çeşitli aydın kişilerin savaş hakkındaki yorumları bi topikte dursa başka bi topikte basının savaşa verdiği tepki bi diğerinde de tarafların yaptıkları eleştirse 3 topikle bu iş çözülür. konu mankeni fedaykin oldu ama tabii ki başkaları da savaş topiki açıyo ama demekki onun topikleri göze batıyomuş bi şekilde. sadece sayı diil içerik açısından da.

topiğe girmemek meselesine gelince genel forumu takibediyorum ben sürekli ve bir konu açıldığında kesin bakıyorum ne yazılmış diye. ama mesela spor bölümüne ya da alt taraflardaki oyunlarla ilgili topiklere nerdeyse hiç bakmıyorum. genel olarak insanların filtre mekanizmaları da bu şekilde çalışıyo. e bi yerden sonra filtre tıkanıyo yani...[hline]The road remains wide open while your dreams are alive.
Only fear can block the way. -"Iron-Tail" Fratley

[Bu mesaj Grudge tarafından 28 Mart 2003 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai spor un açılış amacı oydu
çarşı hede hödö şeylerinden bunalan üyeler için o forumları ayrı bir yere alındı.

Biz de sonsuza kadar savaş forumu kalsın demiyoruz, bir konu açılsın, topikler oraya taşınsın. Okumak isteyen zaten girip okur, ama bir aralar Çin'in Amerika'ya saldıracağını iddia edip bunu başlığında baırarak söyleyenler oldu, şimdi ben buna ne diyim?[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

Ben kendi adıma bu saçma tartışmadan sıkılmış bulunuyorum. Son Mesajlarda görünen bir konu basitçe açıklamak gerekirse ilgi gören bir konudur.
Son Mesajların mantığı da zaten budur, istemeyen bu topicleri okumayabileceği gibi Konu Dışı bölümü yerine kendi ilgi alanlarına yönelik açılan bölümlerde gezinebilir, toptopics.php yerine spor bölümünü sık kullanılanlara ekleyebilir, kaldı ki bu da zaten ilgili konuları açanlarca tercih edilir eminim.

Ben güncel olaylarla ilgili de konuşmak isterim burada, ama sadece geyik atmak veya belli alanlardan bahsetmek isteyenler de olduğu için zaten bölümler ve topicler var. Hangi kanalı açsanız savaştan bahsediliyor, hangi gazeteyi okusanız manşetler bununla ilgili, nasıl bu kadar ilgisiz kalmakta ısrar edebildiğinizi anlamıyorum ama umurumda da değil aslında, sadece abartmayın. Bırakın isteyen istediği alanlarda konuşsun.
Nukem tek topic altında toplama meselesine daha önce yorum yapıp off topic olduğu için silmiştim, tekrar edeyim; sen spor bölümü modusun, gidip oradaki tüm topicleri bjk topici, gs topici, fb topici, anadolu takımları topici, UEFA topici vs.. şeklinde ayırır mısın lütfen? Yani neden her maçla ilgili ayrı bir topic açılmasına izin veriyorsun ki?

said:
Nukem_Verite, 27 Mart 2003 23:46 tarihinde demiş ki:
son 5 msgda 3 tane bile fazla bence
çünkü son mesajlardan takip ettiğimiz için rahatsız ediyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...