Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

türk takımları için sinan bolat iyi bi teklif
yaşlanana kadar volkan demirel zaten en iyisi türkiyede.
bu arada los galacticosu kurdum

st:david villa(raul)
aml:robben (drenthe)
amr: c.ronaldo(marquinhos)
mc: kaka , sneijder (l.diarra)
dmc: m.velesso(toulalan)
dl: evra (marcelo)
dr: ramos (torres)
dc: martin demichellis,pepe (negrotalia,ivan marcano)
gk:casillas(asenjo)

fenerden sonra ilaç gibi geldi.

guti,nistelroy,van der vart,gago,m diarra,saviola,garay,krivets,metzelder,dudek,cannavaro,salgado,heinze,hugain
gitti
sırf yolladığım adamlardan bi tanesini fenere almak için 12 takla atardım asdasd

huntelaar ve drentheyide satmaya çalışıyorum şu an
istediğim paralara satabilirsem matayı alacağım
ama yine tam anlamıyla los galacticos olması için bir adama daya ihtiyacım olacak
oda messi :D
gelecek sezona kadar messiye yağ çekip gelecek sezon tüm budgetı ona harcamaya düşünüyorum
o zaman robbenide satıp matayı yedeğe çekecem
ve tam anlamıyla los galacticos!
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Lorante said:

Nilmar'i hic almadım bilmiyorum ama benim tercihim Salvatore Foti,Artem Milevsky,Mario Gomez gibi oyuncular olurdu tek forvet icin

Milevsky'nin özellikleri inanılmaz, resmen tanrısal. Ama adamda important matches ve consistency bayağı düşük o yüzden arada baya batırıyo. Diğer özelliklerin aksine maalesef bu özellikler de trainingle falan artmıyor, haliyle oyuncu için inanılmaz bi engel.

Consistency ve Versatility artıyor gizli özelliklerden ama important matches ve digerleri dedigin gibi artmıyor(imp matches da cok düşük deilmiş bi bakim dedim fm genie'den 14 normal bi rakam)
Sosyal ağlarda paylaş

şu matayı çok merak ettim ya.bir türlü alamadım oyunda city ile başlıycam baydı gs.birde cardozo haricinde önerebilceğiniz forvet varmı ya :S cardozo iyi ama çok yavaş ya kafa topları dışında gol atamıyor.
scoutlarımı gönderdim brazilyaya umarım iyi bir forvet ve geleceği parlak oyuncular bulabilirler
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:

şu matayı çok merak ettim ya.bir türlü alamadım oyunda city ile başlıycam baydı gs.birde cardozo haricinde önerebilceğiniz forvet varmı ya :S cardozo iyi ama çok yavaş ya kafa topları dışında gol atamıyor.
scoutlarımı gönderdim brazilyaya umarım iyi bir forvet ve geleceği parlak oyuncular bulabilirler

cardoza bombadır be. kafa atar freekick atar ve uzunşutla atar. Ama öyle milleti calımlayıp atamaz onuda atsa god olur zaten.

avrupa gol kralı oldu bende.
Sosyal ağlarda paylaş

Serie A' da Foggia ile 5 sezonumda Avrupa kupalarını zorluyordum. Ara transferde huysuz kalecimi satmak zorunda kaldım ancak yerine iyi bir kaleci aldım. Ama hıyar başkan defansın belkemiğini oluşturan DC' yi satınca takım resmen çözüldü bende kızıp istifa ettim. Paraya ihtiyacımız olsa anlayacağım.

Şimdi 2. lige düşmüş borussia monchengladbach' ın başına geçtim. Takım baya karışmış oyuncular gitmek istiyor. Çok fazla maaş veriliyor. Uzun lafın kısası sezon sonunda borussia' da kıyım yaşanacak. :)
Sosyal ağlarda paylaş

matayla ben sakatlık sorunu yaşamadım hiç
bir kere sakatlandı 1 sezonda 5 günlüğüne
hele arjen robbenden sonra lokum gibi geldi bilmiyorum yani

bu arada en eğlencelisi öyle oynamak,5 sezonda çok kalmışsın gerçi
ben şimdi yeni kariyer düşünüyorum işsiz başlıyıp avrupa devi bir takıma kadar gidip sonra milli takımalra geçip dünya kupasını almak hedefim
de üşeniyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...