Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Ben de yeni başladım direk 9.0.3 ile. Önceden fm2008 de galatasaray ile 4-5 yıl ilerlemiştim, yabancı kısıtlamasından sıkıldığımdan dolayı şimdi Man city' yi aldım. 50 milyon transfer bütçesi yahu :D ::o . Alışmışım galatasaraydan, harcamaya kıyamıyorum :D .
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Milletin hevesi kaçtı galiba günlerdir bir şey yazan yok. :)

Değişiklik olsun diye bu sefer İtalya serie c1' den Foggia ile başladım. İlk yıl play off larla serie b' ye çıktım. Yönetim sağolsun çok cömert 70k $ maaş 50k $ transfer parası ayırdı. Neyse bedava transferlerle kiralık oyunculurla bir takım kurdum. İlk yarı pek parlak değildi ama takım ikinci yarı form tuttu 6. bitirdik ve yine play off larda serie a' ya çıktık.

Kasada 6.000.000 $ para var. Antreman sahasını yapacaklar, geriye kalandan ne kadarını transfere ayırırlar bilemiyorum ama çok zor bir sezon bekliyor. İşallah asansör takım olmayız.

Bu arada Gana milli takımı boşaldı onun başına da geçtim ama pişman oldum. Kaleci yok ülkede, Kingston' ı oynatmak zorunda kalıyorum gerisini siz düşünün artık.
Sosyal ağlarda paylaş

ghana'nın başına bende geçmiştim Cok komik bir takım ya. Orta sahanın ortasında öyle isimler var ki.. Heralde en iyi ön liberosu olan takım. Ama gel gör ki 1 tane kaleci yok doğru düzgün . Yani orta sahanın ortası hariç her bölgede yedeğin yok gibi birşey. Tam dünya kupasından önce Asamoah sakatlandı sonrada ilk maçta Ayew gitti Forvetsiz kaldım . Gruptan cıktım sonra elendim. Çöp adamlarla bitirmiştim dünya kupasını
Sosyal ağlarda paylaş

eğer forvetinizde headingi 15 ve üstü adam varsa, kornerleri şöyle ayarlayın

kafacı elemanı challenge gk yapın kornerlerde, ortayı da 6 pasa açtırın. her sezon 25 30 korner golünüz var kafadan.

2008'deki ön direğe kestir pat vursun gol olsun taktiğiyle aynı hatta daha etkili.
Sosyal ağlarda paylaş

bu yeni patchle 3 sezon manisada oynadim, simdi de derby'yle oynuyorum ama cok ilginc olaylar oluyor. fight backler cok abarti ve evimde bile attacking oynayamiyorum suan derby'le. tabi bunda work permit dolayisiyla alamadigim bir suru oyuncunun da etkisi var. genel olarak oyuna bir haller gelmis gibi, pek bir dengesiz seyler oluyor. suan takim klasik kötü form donemine girdi sacma sacma maclar kaybediyorum. gerci multi oyunlardi bu ikiside 3 kisiydik oynarken. diger arkadaslar icin de bu durumlar gecerli acaba siz de bole bir sey yasadiniz mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:
kornerler 6yard box'a swing, en iyi uzun ve heading+jumping kombolu challenge gk, 2. en iyi near post flick on, 3. ve 4. attack near post ve stand on far post. bu korner taktiğiyle 3 maçta en az 1 gol gelir kornerden.

aynı taktiği kullanıyorum tam olarak (=.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...