Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

ben bugüne kadarki oyunlarda creative freedomı ortanın altına indirmemiştim. çok fazla da vermemiştim , ortalarda dururdu. ama bu 0 creative freedom olayı beni eski günlere götürdü resmen. sadece benim dediğimi yapıyolar , harika hissediyorum maç izlerken. diktatör gibi teknik adamım velhasıl!

Azmodai said:
onemli bir olay o zaten? Freedom'u neredeyse 0 yapiyorsun (hatta defans icin hep 0 dir bende) ve 15+ creativity ve decisions ve flair olan adamlariniz varsa, onlara vermek lazim.

benim zaten böyleydi , dieogusundan cristiano ronaldosuna kadar hepsini 0ladım. benden iyi mi bilicekler ne yapmaları gerektiğini?!?! :)
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:
Ben anlayamıyorum ya aşırı ballıyım ben yada siz çok şanssızsınız. Çünkü öyle aşırı iyi oynadığımı da düşünmüğyorum. Ha çok başarılıyım da öyle hani ben süper oynuyorum diyemem sonuçta :)

Ama oyun bence gerçekten çok güzel. Son derece tatmin edici

sen çok ballısın.
aşırınında aşırısı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şunu anladım ki başarının sırrı DR ve DL oyuncularının başarısında. Önerine başka ML/MR WL/WR falan koymaya da gerek kalmıyor sağlam bekler varsa solda ve sağda.

Sonrasını istediğin gibi diz. Deplasmanda koy 2 DM, kilitle rakibi, veya koy 3 forvet bastır sürekli rakip kaleye.

DL/DR çok para harcanması gereken iki oyuncudur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...