Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

Forvetlerimin puanları sezonda ortalama 6.8-7.10 arasında değişiyo. Ama her sezon yaklaşık 30ar tane gol atıyorlar ki bende takımın her adamı gol atıyor. Manchester gibi oynuyorum bir nevi herkes kaleciyle karşı karşıya kalabiliyor yani. O yüzden dert etmiyorum. Bence iyi oynuyorlar, çok güzel koşular yapıyorlar zaten koşuyoluna pasla adam kaçırma şeklinde oynatıyorum takıma oyunu, e takım golleri diziyo harika performans gösteriyo. Oyun forvete düşük puan verdi diye kötü oynamış demek değil ki. Bojan geçen bi maçta 2 asist yaptı net gol falan da kaçırmadı 5.8 aldı. Ama 2 gol hazırladı ve bence yeterli oynadı, varsın ratingi düşük olsun :)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de adamlar koşmuyorlar, aralara kaçmıyorlar diyosun. Biri işte bekler atağa yardımcı olmuyolar diyodu. Sakatlık sıkıntısı da çok çekmiyorum ben. Hem iyi physio alsan sıkıntı hiç olmaz zira çok arada sırada 1 ay bi adam sakatlanıyo 9-10 güne full traininge başlıyo 14 gün bitti mi sahada :)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni maceram :

Beşiktaş İngiltere 6. liginde.

Demirören , yapılan haksızlıklara dayanamadı ve takımı ligden çekti. İngiltere futbol federasyonunu 10 senelik tüp ihtiyacını karşılama karşılığında beşiktaş takımını ingiltere 6. ligine kabul ettiren demirören "hedefimiz 10 sene içinde şampiyonlar ligi şampiyonu olmak" dedi ve ekledi :

geçtiğimiz yıllarda paf takımla çıkarız demiştim , o laflarım bu günler içindi , türkiyeden hiç futbolcu getirmiyorum , bütün futbolcularımız altyapımızdan yetişen futbolcular olucak.

--

offical forumlarda birisi buna benzer bir "challange" başlatmış. ordan esinlendim. editorde yeni takım yarattım. 2000 reputaionlı , 0 finance 0 wage bugget. hiç oyuncu yok takımda , sadece regenler. staff ekledim sadece , sonrada staff bulmaktan hoşlanmıyorum. 50000 kişilik beşiktaş arena stadını da londraya diktim , tam süper oldu :)

maç motoru dandik , bari böle şeylerle oyalıyım kendimi :)
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:
yeni maceram :

Beşiktaş İngiltere 6. liginde.

Demirören , yapılan haksızlıklara dayanamadı ve takımı ligden çekti. İngiltere futbol federasyonunu 10 senelik tüp ihtiyacını karşılama karşılığında beşiktaş takımını ingiltere 6. ligine kabul ettiren demirören "hedefimiz 10 sene içinde şampiyonlar ligi şampiyonu olmak" dedi ve ekledi :

geçtiğimiz yıllarda paf takımla çıkarız demiştim , o laflarım bu günler içindi , türkiyeden hiç futbolcu getirmiyorum , bütün futbolcularımız altyapımızdan yetişen futbolcular olucak.

--

offical forumlarda birisi buna benzer bir "challange" başlatmış. ordan esinlendim. editorde yeni takım yarattım. 2000 reputaionlı , 0 finance 0 wage bugget. hiç oyuncu yok takımda , sadece regenler. staff ekledim sadece , sonrada staff bulmaktan hoşlanmıyorum. 50000 kişilik beşiktaş arena stadını da londraya diktim , tam süper oldu :)

maç motoru dandik , bari böle şeylerle oyalıyım kendimi :)

vay vay vayy tunch, gene iş çıkarttın bana. Deneyeceğim bunu da. Daha önce dediğin free all olayında ilk resmi maçımda çuvalladım. ŞAHANE bi Galatasaray yaratmıştım. Öyle ki A milli takımdan(24 kişiydi sanırım kadro) 13 adam aldım. Üzerine, muazzam 6 yabancı kaptım kelepire. Fantazi olsun diye beckham bile aldım. Hazırlık maçlarında DELİRMİŞ skorlar aldım.

Ancaaakk ilk resmi maçta, HOMEGROWN olayından patladım, submit team yapamadım. Hevesim de kursağımda kaldı. 424 oynatacaktım takımımı li maçlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarken hangi şarkıları dinliyorsunuz?

Crystal Method'dan Busy Child, Roll it up, now is the time, high roller gibi eski Fifa müziklerinden bir playlist yaptım ama 4 şarkı ile olmuyor tabii. Şöyle oyun atmosferine uyacak, tercihen eski futbol oyunlarından ve de en önemlisi enstrümental parçalar arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:
Oynarken hangi şarkıları dinliyorsunuz?

Crystal Method'dan Busy Child, Roll it up, now is the time, high roller gibi eski Fifa müziklerinden bir playlist yaptım ama 4 şarkı ile olmuyor tabii. Şöyle oyun atmosferine uyacak, tercihen eski futbol oyunlarından ve de en önemlisi enstrümental parçalar arıyorum.

topike apayrı bi boyut getirdin arcane :) özel bir seçimim yok benim , ne dinliyosam o devam ediyor , fm için ayrı playlist yapmıyorum yani..

şu anda the presets - apocalypso albümü dönüyor mesela arkada..
Sosyal ağlarda paylaş

Alt yapı youth contrat kabul etmedi valla. Holiday de hiç aklıma gelmedi. Holiday'e nereden çıkıldığını da bilmiyorum sanırım. Menülerde ararsam bulurum da, gerek olmamış bu güne kadar o yüzden aklıma da gelmedi :D

En çok da şu robot gibi kaleci var ya Chelsea'nin. Kafasında boksör kaskı ile oynuyor, 80 milyon verdim de gelmediydi Man City'e, onu beleşe kapmak çok hoşuma gittiydi galatasaraya.

Save etmiştim tekrar mı denesem?? Bi daha da başlayabilirim. Darya Sirna faln gelmedi mesela galatasaraya :)
Sosyal ağlarda paylaş

sosti , deneyebilir misin birden fazla lig ile oyun açmayı "free all" databaseinle? tek lig açıldığında hiçbir keyfi kalmıyor oyunun çünkü. ben açmayı beceremedim o şekilde.

ben de english beşiktaşımla blue square south da dolu dizgin yoluma devam ediyorum , 5 milyon dolara bir takım kurdum ki aklınız şaşar :)

ek : sağ kanatta mehmet topuz varken yabancıya ne gerek var :)
Sosyal ağlarda paylaş

Razu said:
bütün takım derken bazı oyunculara ek olarak verdin mi freedom yoksa herkes mi sıfır?

forumlarda BU TAKTİK SÜPER diye dağıtılan tüm taktiklerde freedom epey kısık. Sanırım bu versiyonun olayı BU.

Gerçi ben xabi alanso, diego, robinho gibi arkadaşlara veriyorum freedom ama onlar da beni utandırmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...