Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Football Manager 2009

fede

Öne çıkan mesajlar

unK said:
şu sakatlıklar konusunda bir update olmayacak mı acaba? Gs'yi aldım utanmasam kiralık Necati'yi falan geri çağırcam kadar çok sakatlanıyor adamlar. Milli maça giden 4 oyuncumun 3 ü nasıl ayağını kırabilir yahu?

hacı oyunu gerçekçi yapmışlar işte daha ne istiyosun? gs de de durum böyle değil mi:P
Sosyal ağlarda paylaş

FM GENIE SCOUT 2009 ÇIKTI

2008in en iyi scout programı artık CHEAT FREE. Hile programı olmaksızın çalışması için çok emek harcanmış, buyrun detayları:

http://www.genie.fm/

Satış bedeli, mevcut ve potansiyel yetenek (CA, PA) gibi hile sayılabilecek tüm bilgiler gizlenmiş. Şöyle olmuş:

Yani, rakam olarak vermiyor ama yorum olarak bilgi veriyor. Karşılaştırma ekranı şu şekilde:

AMA sıkı durun. Sizin de erişebileceğiniz bilgiler içerisinde sizin için HESAP yapabilir olmuş.
Şuna bayıldımmm... Taktiğiniz standart taktikse size en iyi 11'i hesaplıyor, veya mevcut kadronuz ile (elbette sadece matematiksel olarak) en iyi 5 taktiği hesaplıyor.

Biraz inceleyeyim, keşfedersem farklı şeyler yazarım burada.
Sosyal ağlarda paylaş

hile sayılıcak özellikler kaldırılmış.. hmm.. ne anlamı kaldı o zaman scout kullanmanın , zaten"zevkli" hile olması dışında bi özelliği yoktu :)

tam tahmin ettiğim gibi , "cheat" özelliklerini açmak için para vermek gerekli. "pa" "ca" orada duruyor , 10 dolar verirseniz açılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ama yani şu saçmalığı bana açıklar mısınız?

bjk ile tuncayı takip ediyorum bayadır ve ilk sezonumdayım. tuncay satılmak istedi. boro geldi bana önerdi. bende teklifte bulundum. ama benim dışımda fb gs dahil olmak üzere benden daha az para veren en aşa 10 takımın teklifi kabul edildi ama benimki 15m vermeme rağmen edilmedi.
hoş param 0 ama genede ettim ve edilmedi.

bunun mantığı nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben olsam bende gelmem.Adam niye gelsin ingiltereden besiktasa? Turkiye ligi matah bi lig degil isterdigin kadar para ver sonucta kariyerini dusunuyor 2 3 mac sampiyonlar liginde oyniyacak diye tum yil premier ligde oynamaya tercih etmiyo gibi bisi iste reputationda anca sampiyonluklar yasayip takimi avrupa klupler siralamasinda ust taraflara tasidigin zaman oluyo.Ozamanda zaten seni barcelona milan gibi klupler cezbetmeye calisiyor :)
Sosyal ağlarda paylaş

Revenant said:
Ben olsam bende gelmem.Adam niye gelsin ingiltereden besiktasa? Turkiye ligi matah bi lig degil isterdigin kadar para ver sonucta kariyerini dusunuyor 2 3 mac sampiyonlar liginde oyniyacak diye tum yil premier ligde oynamaya tercih etmiyo gibi bisi iste reputationda anca sampiyonluklar yasayip takimi avrupa klupler siralamasinda ust taraflara tasidigin zaman oluyo.Ozamanda zaten seni barcelona milan gibi klupler cezbetmeye calisiyor :)

adam fb ye geri döndü. rofl

ayrıca leo francoyu aldım beleşe o gelio o gelmio değişik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...