Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] Neverwinter Nights oynayacaklar.. Buraya!

Radiant

Öne çıkan mesajlar

Hm, Drake ve ben Neverwinter oynatmayı düşünüyoruz.
Bunun için 1.18 patch'ini indirip kurmanız yeterli, ilgili yazımı okuyabilirsiniz.
Orjinal oyun sahibi olmanız tercihimizdir, fakat orjinal oyun sahibi olmanız da şart değil.
Eğer korsan kopya sahibiyseniz birkaç işlemden geçirmemiz gerekiyor oyunu, netplay kodunu hafif bir değişime uğratmamız gerekli. Ne de olsa orjinal cdkey'i olmuyor herkesin.. :P
Oyunu oynamak istiyorsanız bana 726229 numaralı UIN'imden ulaşabilirsiniz.[hline]Who is General Failure and why is he messing with my files?
Sosyal ağlarda paylaş

bendee...

ha oyunu arkadaştan kopyasını aldım.. 3.cd sorun çıkarıyor işte ytam yüklenirken cdyi okudğu halde o gerizekalı win 98'in süper mavi ekranl cd okuma hatası yazısı gelior.. kafayı yicem... napabilirim?[hline]
Alemde teksin , degisilmezsin. Besiktas sen bizim herseyimizsin!

Tebrikler Türkiye..

Sosyal ağlarda paylaş

said:
The_Mumu, 28 Haziran 2002 20:47 tarihinde demiş ki:
bendee...

ha oyunu arkadaştan kopyasını aldım.. 3.cd sorun çıkarıyor işte ytam yüklenirken cdyi okudğu halde o gerizekalı win 98'in süper mavi ekranl cd okuma hatası yazısı gelior.. kafayı yicem... napabilirim

bendede aynısı çıkıyor pof gidicem cdyi satana 2 tekme bi yumruk 2 katım gerçi ama neyse[hline]Cybernetic Robotic Android Viable for Exploration and Nullification
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...