Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray - Beşiktaş

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

yönetim elimizde forvet bırakmadı.. bol diyoduk onu gönder bunu gönder diğerini sat sonra bi tane adam al.. oda yarım yamalak olsun.. soonra bu maçlarda mumla ararsın böyle adamları işte.. peh.. süper yönetimimiz var bizim harikalar..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

sana göre tabi çarpma işine gelen o çünkü.. bak koçum ellerin havada böyle çiftetelli oynar gibi zıplayamazsın toplara.. bilmem farkındamısınız..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

ya senin açman gerekiyo olabilir ama değemezsin o topa sen kanat gibi açtığın kollarla.. yassak denilen bişey var ne çarpması çarpma öylemi olur ya..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

elini çekebilir bence orda topa bakıyor çünkü top gelirken. her şekilde adam avantajına kullanıyor bariz şekilde.

her neyse. şidmi can bartuyu dinliyorum da hayatında böyle penaltı görmemiş. ayıp yahu hakkaten ayıp ahmed hassanı kenarından tutmuşmuş. yahu çekti de. çekti ama abartmadı de tamam diyeyimde kenarından tuttu ne demek ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
şimdi izledim özetinide
ilk yarı bjk liler kasap gibi girişiyorlar
ayhana arkadan tayfur vurmuş hayvan gibi neresi faul diyo

mondragon ceza sahasıdna zıplıyo topa bjk li oyuncu elini herifin boynuna dogru koyuyo
neresi faul diyorlar

güldürmeyin ya :)[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
[01:36] olm nickimi alanı bulursam
[01:36] <@BonePARTT> kucuk emrah jaan
[01:36] oyacam
Sosyal ağlarda paylaş

biz onlara faul değil demiyoruz ki zaten.
sorun hep bjk lehine verilern kararların tartışılması zaten burda.. atılan goldeki elle oynama yada çizgiden çikardigimiz toptaki ümitin cordobanın eline 6 pasta vurarak topu düşürmesi fln konulmuyoda hiç..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
onlara bir laf ettiginizi söylemedim ki
bjk li futbolculara güldürmeyin babıdna takıldım yoksa size soylesem başta kimlerin görüşüne karşı oldugumu ya quote yaparak yada nicklerini yazarak belirtirdim :))

hayır bjk lig başında ki gibi güzel oyununu bırakmış da begenmediginiz bülent gibi sürekli konuşur hale gelmiş

hakkını arasın eyvallah ama bukaadr da öküz faulleri deil diye yorumluyorlarsa futbol oynadıklarını unutmuşlar
kask falan taksınlar bari bjk kankies diye bi amerika nfutbol takımı kuralım[signature][hline]Grandmaster Hamburger
Kampanya: lol yerine gyy (gülmekten yerlere yattım) kullanıyorus .
[01:36] olm nickimi alanı bulursam
[01:36] <@BonePARTT> kucuk emrah jaan
[01:36] oyacam
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...