Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizim Tarih Hocası...

Unbreakable

Öne çıkan mesajlar

Bizim okuldaki tarih hocasını görseniz gülmekten ölürsünüz adamın konuşması ztn süper sesi gür böle...
Adam şimdi anlatıyo dersi bi anda duruo ve hiç bişey konuşmadan duruyo...Transa geçio ve öyle dururken herkes hocam şu devlet nezaman yıkıldı bu savaş nezamn fln die sorarken (adam hiçbirine cevap vermio) Aniden mesela Göktürk Devleti diye başlıo...

Tarih Belgelere dayanır dedimi koparsınız...Çok komedi geçio tarih dersleri...

Paylaşmak istedim...
Sevgiler...[hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben lisedeyken bi tarihçi vardı hala hatırlarım...adam önünü zor görüyodu..Sınavlarda sınıfın aldığı hali siz düşünün..rahmetli şevki hoca..iyi kalpli bi adamdı..Bak vicdan azabı çektim şimdi..[hline]VERGİ AFFINA HAYIR!!!
Vergilendirilmemiş şampiyonluk şampiyonluk değildir...
----------------------------------------
Bu alemde çarşı herkese karşı!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Dersanedeki tarihçimiz: Orhun anıtları ilk Türk yazılı belgeleridir. Adam boyundadır bunlar. Bunlar dikilirken ben ordaydım, gördüm...
*sınıf yarılır*

Başka bi ders
Hoca: Viyana kuşatılmıştır.
Muzur Öğrenci: Hocam siz orda mıydınız?
Hoca: Yok ben orda değildim ama duyduğum kadarıyla sen ordaymışsın anlat bakalım neler oldu?
Muzur Öğrenci: Şey.. kem küm.. Ben orda diildim hocam.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bizimkide tombalacı..
elini cebine sokuyor ne yaptığı belli değil sapık herif auhsdjsa[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...