Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir parça vardı..

kingpin

Öne çıkan mesajlar

baya eski bulmanızı beklemiyorum çünkü ip ucu olarak bişey veremicem fazla ancak eski bir parça olduğunu biliyorum
hatta başı şöyle başlıyor
"öh öh" sonrada bateri ritim atıyor falan filan solisti
gözlüklüydü :D burdan bu parçayı çıkarırsanız helal olsun :-)[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

adam parçaya başlamadan boazını temizlio falan olmasın? öksürük gibi geldi de bana biras????*[signature][hline] YOU TAKE THE BLOOD, I TAKE THE GLORY !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ehe dedim ya söle diyim
smallville diye bir dizinin metamorphosis adlı bölümünde geçiyor parça[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
Sosyal ağlarda paylaş

bari bunu bulun :)

nakaratı böle
life o life ooo life ooooo life du du du duuu[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

ya o parçayı çıkartan biri olursa helal olsun başta yazdığımı :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

weezer - island in the sun

buldum sonunda be ! ..
dinleyin öh öh var :D[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...