Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

maraş dondurmacıları

aritra

Öne çıkan mesajlar

32'mi tamam..

başlıyoruz...

1. hooop hoop tutamadı ki..
2. huoop haydeee. karavana..
3. hoppala hoopacııık ahahah yaw al hadi al al.. hüoop altan çevireliiim..
4. yaw hadi bu da bizden.. yakala-yabilirsen.. ehehe tutt tamadın..
5. ZANGIIR! (zillere vurma sesi) CLİNG! (yine zillere vurma sesi..) ahaha yaw bi tutamıyorsun sende ya..
Sosyal ağlarda paylaş

hmm demek size radyasyon kıyafetli çelik kalp numarasını çekti ha! işte ona dahi karşı çıkan, kural tanımaz set!

hayatınızı kontrol edin kitapları serisi vol v!!!

bu muhteşem kitaba siz de sahip olabilirsiniz! 19,99dan başlayan fiyatlarla. eğer önümüzdeki 20dakika içinde ararsanız bu değerli set ve kitabın yanında bu dondurma hediye!

Sosyal ağlarda paylaş

Eternalus said:
evet aynen. kobra nasıl yakalanır bilir misiniz? ayağınızı kıpratarak dikkatini dağıtır sora boynundan yakalarsınız. işte tam öyle. dikkat dağıtmak çok önemli. mesela ben solağım, sağ elimle dondurmacıya CÜCCÜKS! yapıyorum, sol elimle kapıyorum dondurmayı. sonra dondurmayı havaya fırlatıyorum, adam ona bakarken elindeki demir sopayı alıp tam kafasının üstüne vuruyorum tüm gücümle. sonra düşen dondurmayı yakalayıp kaçıyorum.

sağlam güldüm +rep
Sosyal ağlarda paylaş

Ya şimdi kafam karaştı. Cebimdeki 20 ytl ile bu kitabı alabilirim. Ama o zaman Tahsin Abi nin açtığı karate kursuna yazılamam. Karate kursuna yazlırsam hem 1-2 artislik hareket öğrenir kızların aklını alırım. Hemde dondurmacıyı döverek istediğim kadar dondurma yiyebilirim. Dondurmacıyı dövememe ihtimalimde var tabi. Eğer kitap garantiliyse kitap aduketten keskindir diyip sipariş vericem. Garantili mi? Bi yandan kızlar. Ufff :S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...