Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone Turkcell ile anlaştı

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

kingpin said:
bu paketlerin büyüklükleri küçüklükleri ne ifade ediyor? 3k ytl nedir ya insaf be. bi de ille yeni hat mı almak lazım? ben mevcut faturalı hattıma kampanyayı entegre edemiyor muyum? (nasıl soru bende anlamadım df)

turkcell mevcut faturalı hattın yoksa kampanya bile yapmıyor zaten.. bana öyle dediler cok sacma yahu..
Sosyal ağlarda paylaş

abi onlar telefon taksidi degil, karsiliginda hizmet aliyorsunuz o paranin.

vodafone turkcell'in verdigi 10 dakka yerine 5 dakka veriyorsa da 2/3 u fiyatindaysa, sana yine o 5 dakka'nin ucreti girecek hem de kontrat disina ciktigindan baya baya girecek.

total aylik ucret hesapliyip en ucuzunu almak yapilabilecek en buyuk yetoluk, tabi telefonla konusmuyorsaniz ayri bi mesele.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:
kingpin said:
bu paketlerin büyüklükleri küçüklükleri ne ifade ediyor? 3k ytl nedir ya insaf be. bi de ille yeni hat mı almak lazım? ben mevcut faturalı hattıma kampanyayı entegre edemiyor muyum? (nasıl soru bende anlamadım df)

turkcell mevcut faturalı hattın yoksa kampanya bile yapmıyor zaten.. bana öyle dediler cok sacma yahu..
sacma degil pek. adam sana, karsiliginda apple'a 450 dolar + vergi verdigi bir aleti daha ucuz fiyata veriyor. bunu alip kacmayacagini bilmesi lazim, bunun icin de duzenli bir musteri oldugunu gormesi lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:
scorch said:
kingpin said:

sacma degil pek. adam sana, karsiliginda apple'a 450 dolar + vergi verdigi bir aleti daha ucuz fiyata veriyor. bunu alip kacmayacagini bilmesi lazim, bunun icin de duzenli bir musteri oldugunu gormesi lazim.

e abi hazırkart neden var o zaman. kontorlu hat kullanan ikinci sınıf muamele mi gorecek? hem telefonu alıp kim kacabilir ki? sozlesmede bunların hepsi dusunulmustur yani, ödeyemeyecek biri oldugu belli olur imzayı atmadan once.
Sosyal ağlarda paylaş

dediğim olay bu yıllardır kullandığım hazır kartım var , kayıtlarında var benim adıma alınmış düzenli olarak knt yüklenen bir hat

ne seyime aldım o zmn ben bunu ? resmen 2.sınıf müsteri muamelesi göreceksem faturalı ile kıyaslanınca?

ben adamlara söylüyorum faturalıya geçireyim knt hattımı

hayır olmaz diyolar hadi canım ordan derim bende işte saçma bi kural

güvenmiş.. önce kendileri güven versinler müşterilerine hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

6 ay olayı saçma değil bence. Turkcell en buyuk pakette telefonu alırken peşin para dahi vermiyorsun bunun adli yonu bir yana tabii ama sonuçta bir şirket politikasıdır. Yeni hat alırsanız da kampanyadan yararlanılabiliyor kredi kartına taksit şeklinde.

Onemli bir nokta daha; iphone u aldığınız andan itibaren ilk fatura kesin tarihine kadar 100mb internet bedava, normal ucret tarifenizden konuşma yapabiliyorsunuz. Kampanya bunu takip eden faturadan itibaren yururluğe giriyor.

Sınırsız internet de aylık 3gb, ama kolay bitcek bişi gibi durmuyor sonuçta film muzik indirmeyeceksiniz buna.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...