Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kinghts of the Temple

codmaster

Öne çıkan mesajlar

Starbreeze'den enclave/blade of darkness tadında bir action,baya güzel grafikler.En başta "ne bu lineerlik" diyor insan ama sonra ilerleyince baya hoş oluyor.Özellikle karakterin gelişmesi,güçlendikçe zırhına yeni parçalar eklenmesi filan hoş detaylar.Ayrıca oyunda yaklaşık 10 çeşit sword 5 çeşit mace 3 çeşit bow var ve tabi BoD daki gibi çeşitli kombolar yapabiliyoruz.Oyun gayet uzun,29 bölüm.Hikayesi de güzel..E başka zaten birşey kalmadı :D.Alın oynayın derim :).[signature][hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

hanı derlerye denızden babam cıksa ...
bende enclave motoruyla ne yaparlarsa yapsınlar alır oynarım yanı ...
bu bır bıde paınkıller da enclave motoru 2 super oyun bakalım...
alalım oynayalım ...[signature][hline]Kucuk insanların büyük gölgeleri oldugu ülkelerde ... Güneş batmak üzeredir ...
Vampire Hunter D
Godanilyum potanslarını komplex parametric impulsatorler le guclendırelım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Ahanda bunun forumu açacahtum önce bakem dedim açan varmı diye sen açömışım wala ben bunun trailerını izlerken deliye dönmüştüm kessinlikle öneriyom şunun videosunun linkini koyabilirsem bi koyucam bir dk[signature][hline]Olymposdan[Sir Lancelot]
Raven Morthol ailesinden[Avaturk]
Osi Eudan [Raven Sardok] Archer Mage
------
Save me from the nothing i've become
Sosyal ağlarda paylaş

Bide oyunda adam biçmekten başka bişey daha olsaydı daha güzel olucaktı. 29.bölümdeyim kılıçtan geçirmediğim tek adam kalmadı, arcade havası var. Geleni geçeni biç.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...