Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saints Of The City - Wotlk ile yeniden..

tinu

Öne çıkan mesajlar

resim dendinde uur bende 3000 tane ss olmus 3 yildir format felan atmiyorum baktim da first kill anub'rekani buldum (yarim saatimi aldim ama degdi :P)

bu arada boss u keserken deepdeath bossun odasinda degildi bossu kestikten sonra gelidi hatta bazi soylentilere gore deep odada olmadigi icin kesmisiş :P

Sosyal ağlarda paylaş

msirvan said:
resim dendinde uur bende 3000 tane ss olmus 3 yildir format felan atmiyorum baktim da first kill anub'rekani buldum (yarim saatimi aldim ama degdi :P)

bu arada boss u keserken deepdeath bossun odasinda degildi bossu kestikten sonra gelidi hatta bazi soylentilere gore deep odada olmadigi icin kesmisiş :P

deep odada yok ama sanki odadaymıs gibi yees diye bagırıo chatde :) kapı delıgınden bakıyodu heralde
Sosyal ağlarda paylaş

zuahaha guild sitesinin adı bende haberiniz olun .uygun teklif verene satarım.
şaka bi yana arkadaşı aramış ediz abi salak bana yeni söyledi ben isterseniz söyelyim siteyi geri alın ??
ilk göz ağrım benimm sotc .. ama sanırım akinelu mu ne vardı guildi dolandırmışlar die duydum :D
miyorel demişti banada doğrumudur kii

http://www.saintsofthecity.com/
Sosyal ağlarda paylaş

WoTLK için ihtiyacımız olan classlarda oyuncu alımı yapmaya başlıyoruz.

Holy Paladin
Rogue

WoTLK için hazırlandığımız için , öncelikle classını bilen tecrubeli oyunculara ihtiyaç var. İlgilenenler Sitemizde forum kısmından başvuru yapabilirler. Oyunu bırakmış ama wotlk ile tekrar başlayacak eski dostlarımızada kapımız acıktır.
www.sotc-guild.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...