Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saints Of The City - Wotlk ile yeniden..

tinu

Öne çıkan mesajlar

Ercaaaan dana ercan :D Yeşil başlı ördeğim ben :D gelcen mi wow a olm eve online bozar seni :D

Tinu Drakkahn idi ismim, Talgosla aynı guildteydik Anatolia ile birleştiğimiz günü hatırlıyorum, Stormwind'de mage Quarter'da mı ne bir sohbet olmuştu. Biz mi Moon Serpents'teydik te guildler birleşmişti, yoksa Anatolian'daydık ta o guildle mi birleştik orası çok açık değil hafızada. Yaşlandık tabi yaş 30 oldu idare ediver :D...

Bu arada sevrerin ilk rank 14ü Gnome Rogue değil miydi ya? Adını hatırlamıyorum ama Ercan abi ikinciydi diye kalmış aklımda.. Neyse birinci olsun napalım, dedim ya hafıza gidip geliyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Zlaneth said:
Ercaaaan dana ercan :D Yeşil başlı ördeğim ben :D gelcen mi wow a olm eve online bozar seni :D

Tinu Drakkahn idi ismim, Talgosla aynı guildteydik Anatolia ile birleştiğimiz günü hatırlıyorum, Stormwind'de mage Quarter'da mı ne bi sohbet olmuştu. Biz mi Moon Serpents'teydikte guildler birleşmişt, yoksa Anatolian'daydıkta o guildle miş birleştik orası çok açık değil hafızada. Yaşlandık tabi yaş 30 oldu idare ediver :D...

Bu arada sevrerin ilk rank 14ü Gnome Rogue değil miydi ya? Adını hatırlamıyorum ama Ercan abi ikinciydi diye kalmış aklımda.. Neyse birinci olsun napalım, dedim ya hafıza gidip geliyor :D

he dogru hatırladım bak sw de toplantı yapmıstık sız moon daydınız :) benımde yaş oldu 31 o zamanlar yeni evli sayılırdım şimdi 2 yaşında kızım var :) Sizide bekleriz SoTC ye... guildi açtık da karakterleri transfer etmeye başlıyoruz yavas yavas 15 gunum kaldı transfer için.. Öncelikle eski kadroyu toparlayalım toparlayabildiğimiz kadar ondan sonra ihtiyaç gördüğümüz classlara alım yapıcaz. şimdi sadece eski SoTC lilerde öncelik..
Sosyal ağlarda paylaş

WoW'un WoW olduğu zamanlarda oynamıştık beraber oyunu.Hayatımın en eğlenceli günleriydi ve muhteşem bi oyunculuk tecrübesiydi hakketen.Oyunu bıraktıktan sonra hep özledim o ortamı ama geri dönüş mümkünatı yoktu ne yazıkki.Zaten sanırım karakterimden de kimseye hayır gelmedi sonra...:) Ne oynayana ne oynatana.Yolunuz açık olsun SOTC.Güzel haberlerinizi bekliyoruz.Rogue Nahlin.
Sosyal ağlarda paylaş

arezd said:
WoW'un WoW olduğu zamanlarda oynamıştık beraber oyunu.Hayatımın en eğlenceli günleriydi ve muhteşem bi oyunculuk tecrübesiydi hakketen.Oyunu bıraktıktan sonra hep özledim o ortamı ama geri dönüş mümkünatı yoktu ne yazıkki.Zaten sanırım karakterimden de kimseye hayır gelmedi sonra...:) Ne oynayana ne oynatana.Yolunuz açık olsun SOTC.Güzel haberlerinizi bekliyoruz.Rogue Nahlin.

naber nahlin :) evet guzel gunlerdi ve guzel bir oyuncu grubuyduk eskiler yine toplanmaya calisiyoruz eger oynuyorsan yada oynamak istersen sende gelebilirsin :) SOTC cok iyi bir guilddi yne ayni guzelligi sagliyabiliriz diye dusunuyorum
ama en guzeli eski oyuncularin SOTC icin guzel seyler yazmasi ve guzel anilara sahip olmasi
Sosyal ağlarda paylaş

oppala said:
bende bi ara guildeydim sanırımda sonra ne oldu hatırlamıyorum ,askerlik filan girmişti araya sanırsam.

selamlar
sewgiler
başarılar : )

tiwele / arvil

Way tiwele senin druidi ben almıstım. Avukatız artık sanırım. Abi senide bekleriz oynucaksan gel.
Sosyal ağlarda paylaş

rosebud said:
heno and evildave are both gay :D
Bu arada sevgiler saygılar başarılar sylvannasta.yolunuz açık olsun.
son olarak eu nun en izbe rogue u xsp'den gelior sıradaki parça;2.5k ambush is better >:D<;)B)

Len suat dünyanın en cirkin priesti sen hala yasıon mu olum. Kop gel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...