Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN Yardım!

karpuz

Öne çıkan mesajlar

keşke yarmasaydım... :P
şaka bi yana hayatımda msn kullanmamıştım bi arkadaşta icq yoktu msn vardı o yüzdn msn i çalıştırmam gerekiyodu... hotmail accountum yoktu yeni bi tane aldım msn i güncelledim 6.1 yaptım falan şimdi oturumu aç falan diyorum bana hata veriyor... hata olarak da bakın ne diyor:
Hizmet geçici olarak kullanılamadığından .NET Messanger Service oturumu açılamadı. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. 0x80004005
Geçerli hizmet durumunu denetlemek için Yardım düğmesini tıklatın.
Seçenekler: yeniden dene, iptan, yardım

ne yapmam gerek? acaba acc yeni diye bikaç gün bekletmek mi gerekiyo msn kullanabilmek için? çünkü abimin eski accında şak diye açıldı msn... Beklemek gerekiyosa ne kadar beklemek gerekiyo? yardım yardım[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

o banada olmuo bazen..neden bilmiorum..sonra kendine gelio..30 dakka fln herhalde..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

aha ben illa hotmail sanıyodum... neyse gerçek mail accoutuma açtım bi tane teşekkürler baggio... allah senden yana olsun... her tuttuğun altın olmaz inşallah (düşünsene masturbasyon yaptığını ıyyyy)[signature][hline]"Enseleri öperim, kulaklara üflerim." Jean Jacques Rousseau
Sosyal ağlarda paylaş

MSN arasira SSL Authentication sistemin degistiriyor.. Bir aralar Gaim le de baglanamiyordum, sonra Netscape `in son SSL liblerini kullanarak tekrar compile ettim baglandi..

Muhtemelen windows icin cozum, MSN `ininizi update edin.[signature][hline]There are 10 types of people in the world: Those who understand binary, and those who don't..

seviyeli muhabbet icin ozelime gelin
bekliyorummm
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...