Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anatolian Hun Empire (Eylenmek isteyen herkezi bekler)

Ancalagan

Öne çıkan mesajlar

yeni bir topic açmak yerine buraya yazsam daha doğru olur gibi geldi.

Early access ile başlamış ve 1 ay dayanamadan oyunu bırakmıştım. Uzun bir süre sonra tekrar aoc a başladık. Eşimle birlikte oynuyoruz ve seviyeli bir PVE guild i arıyoruz. PVE server olması tercih nedeni tabiki. Crom da F.r.F vardı bir zamanlar, uzun bir süredir online olan yok.

Bildiğiniz, duyduğunuz türkçe konuşan ve PVE serverında olan (RP de olabilir) bir guild varmıdır..
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

FrF AoC u bıraktı, swtor u beklemekte.

FrF de oynamış bir kaç arkadaş olarak AoC a bir şans daha vermek adına geri döndük.

Anatolian Hun Empire a dahil olduk, düzenli raid yapan seviyeli bir guild, tavsiye ederim.

PVP server ı ilk başta biraz zorlasada, kısa sürede alışılıyor, guild daki insanlar da yardım konusunda gayet bonkör ler.

GR
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
kemgözlü nedir abi ya süper nikmiş. ben de yüklim de başlayayim de kart çok sıkışsın istemiyorum bilmiyorum gerçi. ben yardimci olurum abi sana elimden geldikçe bir fellow dt olarak ama dt zor değil. pve'si çok güzel hatta. her role uyabiliyor. ama sorun şu ki pvp'de çok ölü. gelen patch ile bakcaz artik
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki lvl sınırlaması yok. sadece başlamadan önce www.gw.gen.tr adresinde kendini tanıt ve seçmeyi düşündüğün classi söyle. Normalde class seçimlerine de karışmıyorduk fakat son zamanlarda bazı classlara çok yüklenilmeye başladı gerekli bir kısım class da sayimiz azaldi bu yüzden senden 3-4 tane classtan birini seçmeni rica edebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

o bölüm üye olmuyanlara kapalı açık genel bir forum varsa oraya yaz diyeceğim ama ona da gerek yok oyun içinden bir officer a ulaşmayi dene başka bir form sayfasi vardi ama adresini unuttum o formu doldurmak gerekiyordu vent şifresi etcc için

officerlar:

volkan
kaigan
hoximanya
atmaca
cubor
magnacarta

şu an hatırladıklarım bunlar hatta kaigan ve hoximanya şu anda online olmasi lazim olmadı yukarıdaki chat bölümü açıksa oraya yaz yönledirirler oradan hemen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...