Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Şimdi kim kazansa acaba.

Townie'ler çok fazla ama mafyayı da hiç sevmiyorum.

elesso'yu oyunda doğru düzgün görmedim, hep arka planda takıldı, thelegbra güzel oynadı bana kalırsa. Diğer oyunda mafya bile ölmemişken oyunun sonuna kadar hayatta kalıp 2 tane de mafyayı ortaya çıkardı.

LİNÇ OYU: Elesso diyorum o sebeple, usulca çekiliyorum aranızdan, yiyin birbirinizi.
Sosyal ağlarda paylaş

mantık arayıp hakaret etmeyin, aziz çıldırdı.

lurielin öcünü almak amacıyla, kıskanç sevgilinin aslında normalde nötr bi yavşak olduğu için, tek amacın zavallı lurieli öldürmek olduğu için, kendim kaybetmek uğruna..

oyumu kıskanç sevgiliye vericem.

ama asteroth son anda kara murat benim dedi, hanginiz kurtadamsınız açıklayın, ben kıskanç sevgiliye oy vericem.

ikiniz de ben kıskanç sevgiliyim demeye devam ederseniz roll atarım söyliyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:
Şimdi kim kazansa acaba.

Townie'ler çok fazla ama mafyayı da hiç sevmiyorum.

elesso'yu oyunda doğru düzgün görmedim, hep arka planda takıldı, thelegbra güzel oynadı bana kalırsa. Diğer oyunda mafya bile ölmemişken oyunun sonuna kadar hayatta kalıp 2 tane de mafyayı ortaya çıkardı.

LİNÇ OYU: Elesso diyorum o sebeple, usulca çekiliyorum aranızdan, yiyin birbirinizi.

seni yicez abi.

linç oyu:asteroth
Sosyal ağlarda paylaş

sana oy verdiğimiz zaman "allah belanızı versin size gerçeği söyledim iyilik yaptım" modundaydın.

eğer kıskanç sevgiliysen bile, yanlış target gösterip bencillik yaptın, zaten nötrdün, townielere hiçbir katkın olmadı bu şekilde.

kaldı ki yalanın yüzünden evil olduğunu düşünüyorum, geyik olsun diye kıskanç sevgiliyi kesip evillara kazandırıcaktım ama o kadar insan emek verdi gecelere kadar takıldı, piç olmasın oyun.

kurtadamların kazanmasının riskini göze alıyorum, sevgili isen townielere yaptığın pisliği ödemiş olursun, ben kaybederim ama lurielin kişisel öcü alınır ve sen de kaybedersin.

linç oyu: elesso

yakalım bunu canlı canlı, kasaba meydanında lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
sana oy verdiğimiz zaman "allah belanızı versin size gerçeği söyledim iyilik yaptım" modundaydın.

eğer kıskanç sevgiliysen bile, yanlış target gösterip bencillik yaptın, zaten nötrdün, townielere hiçbir katkın olmadı bu şekilde.

kaldı ki yalanın yüzünden evil olduğunu düşünüyorum, geyik olsun diye kıskanç sevgiliyi kesip evillara kazandırıcaktım ama o kadar insan emek verdi gecelere kadar takıldı, piç olmasın oyun.

kurtadamların kazanmasının riskini göze alıyorum, sevgili isen townielere yaptığın pisliği ödemiş olursun, ben kaybederim ama lurielin kişisel öcü alınır ve sen de kaybedersin.

linç oyu: elesso

yakalım bunu canlı canlı, kasaba meydanında lütfen.

tebrik ederim. ama luriele mübahtır,ben kendimi kazanmış hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...