Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Şimdi oyun içinde kalan roller şunlar;

1 tane Anti-Town
1 tane Aziz
1 tane Townie (X kişisi)
1 tane Townie (Kıskanç Sevgili)

Durumun gösterdiği şekilde Azizimiz zaten thelegbra, başından beri doğruyu söylüyormuş.

Geriye 3 tane rol kalıyor. Elesso'nun kendini rahat hissederek "Ben Kıskanç Sevgiliyim" demesi konusunda halen kesin karar veremedim. Ya anti-town ve bir gün daha yaşamak için rol yapıyor, ya da gerçekten dediği kişi.

Eğer ilk ihtimal doğruysa -ki bu bana pek gerçekçi gelmiyor-, bir gün daha yaşayıp ölecek demektir, zira Luriel'in öldürülüp X kişisi çıkmaması durumunda suçu ortaya çıkacak demektir.

Diğer ihtimal de hakikaten iddia etiği gibi Kıskanç Sevgili olması. Bu durum bana daha gerçekçi geliyor çünkü diğerinden çok daha kompleks. Gerçek hedefini gösterip başkasına oy vererek kafa karıştırıyor bana kalırsa. Bana ikinci oy geldiği anda oyunu değiştirecek ve kazananlar arasına girecek kısacası.

Luriel'e gelirsek, oyunun başından beri thelegbra'yla beraber hareket etmesi çok şüpheli gelmişti bana, fakat ikinci oyu atan hep thelegbra olduğundan dolayı şüphem thelegbra üzerindeydi genelde. thelegbra'nın masumiyeti kanıtlandığı için, Luriel'in onun masumiyetinden yararlanan bir anti-town olduğunu düşünüyorum bu sebeple. Farkettiyseniz, üzerindeki şüphe her türlü ikiye bölüneceğinden Luriel oyun boyunca çok rahat bir şekilde oy değiştirdi.

Sonuç olarak vardığım kanı, elesso'nun Kıskanç Sevgili, Luriel'in ise Anti-Town olduğu. Buradan hareketle oy vermem gerekirse de, bir daha gece olmayacağı kesin olduğundan dolayı Elesso'nun öldürülmesi, zira Elesso'nun kazanmak için gece olmasına ihtiyacı yok, oysa ki Luriel geceye kadar yaşamak zorunda.

Bu nedenle, Linç Oyu : Elesso diyorum efendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
aziz hayattaysa tuncanın doryi hedef göstermesi saçma olur Çünkü X kişisi benim dedigim gibi.

Luriel said:
ama eger aziz canlıysa. ölüyse başka bir townie olabilir. ama azizin canlı olması durumunda benden başka X kişisi olamaz.

Luriel said:
X kişisi bir townie şu anda ya 2 townie var ya 1 aziz 1 townie var cüce.

Luriel said:
yav kaç kere daha açıklıyacam arkadaşlar basit mantıgınız yok mu. şu an oyunda 1 aziz 1 townie ya da 2 townie var. DEDİGİM eger aziz canlıysa X kişisi benim. NEDEN? cünkü 1 townie var o da X onunda kendim oldugunu biliyorum degil mi?

bunlar yeterli olur sanırım. iyi aksamlar.

edit:quotelemeyi unutmusum.
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
Burdan azize çagrım eger elessoyu kesmeye karar verdikten sonra asterothu kesmeyi kafasına koymuşsa elessoya oyunu versin. yoksa anti-townlar kazanıcak sadece. yok eger bana güvenmiyorsan ben kendimi feda edeyim teorilerimin dogrulugunu ıspatlamış olayım. thelegbraya baglı dedigim gibi.

Yahu senin ölümün hangi teoriyi doğrulayacak allasen?

Kıskanç Sevgiliyi öldürelim, tek kazanan biz olalım diyorsun, X kişisi benim diyorsun üstüne, ondan sonra da senin öne sürdüklerine göre Kıskanç Sevgili'ye oyunu kazandıracak hamleyi yapmayı öneriyorsun.

Tribünlere oynuyorsun işte. Bugünü atlatıp öğlendeki linçte de başkasını öldürebilmek için zemin hazırlayıp, kendini riske atıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...