Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Dory, Tunca, Asteroth, sesu, Pen Duick, thelegbra,baaluu
Cuce, Asteroth, Elesso, Pen DUick, Sesu,Dory

penthi kazığa oturtanlar:

dory
asteroth
pen duick

tunca
thelegbra
sesu
baaluu

baaluyu kazığa oturtanlar:

dory
asteroth
pen duick

ben
cüce
sesu

a kümesi penth ölsün diyenler b kümesi baaluu ölsün diyenler. kesişim kümesi kültistler.

bir sınıfta 7 kişi matematik dersinden 6 kişide fizik dersinden kalmıştır. 3 kişi ise hem matematik hem fizikten kaldığına göre bu sınıf kaç kişidir?
Sosyal ağlarda paylaş

ya böyle düz mantıkla masum insanları örnek gösterip katletmekten usanmadınız.
tunca B grubuna oy vermemiş ama aziz açıkladı anti-townie olduğunu işte. mantığında hata var.
ayrıca ben aziz'in gösterdiği yolu izlemeyi tercih ediyorum.
Linç Oyu Geri Çekme : Luriel
Linç Oyu : Tunca

neyin ne oldugu zaten belli olmuş işte anti townie lere hızlı bi şekilde ölüm.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın şimdi kalktım

aziz olduğumu bin kere kanıtladım, hala traş yapanlar ya mantığı kuramadılar ya da kaos yaratmaya çalışan antilerdir. bu kadar basit yani.

evet asılmayı göze alarak yazdım, çünkü artık kritik seviyeye gelindi, kimlik açıklamasam insanlar kitlenicekti ve yanlış kararlar verilicekti, başka çarem yoktu.
Sosyal ağlarda paylaş

Felaket derecede kafam karışık şu anda açıkçası, dediğim gibi, gece sonunda az kişi çok hızlı ilerlediniz hem sizin hakkınızda kafam karıştı, hem de sesini çıkarmayanlar hakkında.

Kıskanç sevgilinin de hala ortaya çıkmadığını göz önünde bulundurursak, şu anda oy verilenlerin dışındakilere oy vermek fazlasıyla dikkat çekecektir. Hepsinin üstüne thelegbra'nın aziz olduğunu iddia etmesi ve ona kimsenin karşı çıkmamış olması nedeniyle LİNÇ OYU: TUNCA demek zorunda hissediyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...