Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forum Mafia Wars: Sezon 2 (Bitti, Yoruma Açık)

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

evet tuncayla thelegbra kendi arasında ayarlamışta olabilir. ama elimizde daha iyi birşey yok. Gerçi incelemelerim su yönde

7 oy Penth (Dory, Tunca, Asteroth, sesu, Pen Duick, thelegbra, Baluu)
1 oy Elesso (Kitana)
2 oy Tunca (Penth, Luriel)
1 oy Linç YOK (Elesso)
1 oy Kitana (Cuce)

6 Oy Baluu (Cuce, Asteroth, Elesso, Pen DUick, Sesu,dory)
2 Oy Tunca (Luriel, Baluu)

tunca 2. oy sırasında awaymiş. daha önce dory ve tuncanın beraber çalıştıgını ama kurtadam mı cultist mi oldugunu kestiremedigimi ama asterothun onları destekledigi gibi bir hali oldugunu düşünmüştüm bu tablo bunları destekler gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

dedim ya kurt adam olmayabilirler, ilgiyi kendi üstlerine çekip üçüncüyü unutturmaya çalışıyor olabilir. isimleri ortaya çıktı nasıl olsa, ne kurtarsalar kardır hesabı.

eğer ben aziz olmasaydım ve o isimleri kafadan sallasaydım tunca çıkıp kendini açıklar mıydı ya? yapmayın.

yoksa sen üçüncüleri misin cüce?
Sosyal ağlarda paylaş

Luriel said:
7 oy Penth (Dory, Tunca, Asteroth, sesu, Pen Duick, thelegbra, Baluu)
1 oy Elesso (Kitana)
2 oy Tunca (Penth, Luriel)
1 oy Linç YOK (Elesso)
1 oy Kitana (Cuce)

6 Oy Baluu (Cuce, Asteroth, Elesso, Pen DUick, Sesu,dory)
2 Oy Tunca (Luriel, Baluu)

Bu arada thelegbra bir sorum olacak.

İlk sabah kime bakmıştın alignment'ı için?
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
neden? benim üstüme de mi komplo teorileri kurucaksın? pışık kardeşim, elimden geleni yaptım, daha da benden şüphelenmeye devam edicekseniz yok azizlik falan size. yanın.

Senden şüphelenmiyorum, aksine sana güvendiğimden soruyorum.

Sense zaten kendini feda etmişken sorduğum soruları cevaplamayarak inancımı baltalıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bence asıl komboyu tunca thelegbra yapıyo, ikiside cultist, takımdan birini feda edicekler, arada muhtemelen karsı takımdan oldğunu düşündükleri doryi harcatıcaklar, kızı offline yakaladılar nasılsa tunca dory adınada itiraf etti, sonra zaten ellerinde aziz'in gücüyle oyunu kazanıcaklar.

ben kesinlikle inanmıyorum heleki tunca'nın dory'ının adınada itiraf etmesinden sonra heleki dory offline'ken
Sosyal ağlarda paylaş

ilk doriyi öğrendim. ama 234234 kişi penthe üşüşünce ilgiyi doriye çekmem imkansızdı. doriden başka kötüler de vardı, sürüye uydum. penth masum çıktı. sonra tuncayla dorinin birbirini koruduğunu görünce tuncadan şüphelenip ona oy kullandım, kıllattınız geri çektim. o gece tuncayı öğrenince bastırdım işte hikaye bu.

go home.
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
tunca said:
thelegbra said:
arka arkaya dory ve tuncanın aynı targetı belirlemesinden çok kıllandım. ayrıca tuncanın da kendi dediği gibi birileri ölmeden ak göt kara göt belli olmayacak. eğer masumsan affet beni tunca.

LYNCH VOTE: TUNCA

eğer senin de amacın rastgele birilerini indirmek olsaydı çoğunluğa uyardın. penth'e bir şey demiyorum kendisine karşı oy kullananlardan birini suçlaması normal. ama senin mantığın ve kullandığın oy tutarsız. birileri penth'i korumaya mı çalışıyor acaba ?

tunca ne desen haklısın, baştan üçüncü gözden bakıyorum, öyle gözüküyor. dory ile arka arkaya mesaj atmanızdan gereksiz derecede kıllanmışım.

LYNCH OYU GERİ ÇEKME: TUNCA

thelegbra said:
evet, ilk gün tabiki körlemesine olacak çoğu oy, ama ben ne kadar mantığa dayandırabilirsem o kadar içim rahat olacak. masum birine oy verirsem her ne kadar oyun olursa olsun gece uyuyamam. çok vicdanlıyım öyle böyle değil :D

bu konuşmalar ilk gündüz birinin suçlu oldugunu bilen birinin konuşmaları degil bence. senin aziz oldugunu düşünmüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...