Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

I love HALDIR!!!!!!!

Sorj

Öne çıkan mesajlar

sevmiyorum elfleri yaw çok entel danteller. bakınız cücelere orta dünyadaki en bi delikanlı adamlar, baltayı geçirdimi bitti gitti.

aslında filmdeki gibi şamar oğlanı da değiller onlar, atı sırtına alıp koşturabilcek kadar güçlü saatlerce koşçak kadar da dayanıklılar.[signature][hline]Everybody knows.. That's how it goes..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 01 Nisan 2004 20:36 tarihinde demiş ki:
atı sırtına alıp koşturabilcek kadar güçlü saatlerce koşçak kadar da dayanıklılar.

Dwarflardan bahsediyorsun sanirim? Katiliyorum aynen, filmde Gimli'ye cocuk muamelesi yapmis resmen Jackson efendi, nereye atiyorsun sen full armorlu, uc tane balta tasiyan cuceyi ey Aragorn efendi? O seni kaldirir bes metre uzaga firlatir esas.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Exc/Hib | L50 Eldritch, Ranger, Bard | LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111
Sosyal ağlarda paylaş

filme yapılan her türlü kötü eleştiriye tüm kalbimle katılıyorum ama bu abimiz de karizmaymış :D

ayrıca ek; liv dedikleri kadın kadar az zeki bi ifadesi olan elf olmaz kanımca.[signature][hline] Güneş ve yıldızlar varken elmaslar yeterince parlak mı?

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 01 Nisan 2004 20:34 tarihinde demiş ki:
Olecegi zamanki vedasiyla ne alakasi var, Helm's Deep'e ilk geldiginde Aragorn'la selamlastiklari yer orasi.
,

bilerek yazdımki onu ölüme gidiyormuş havası verem dedim hehe[signature][hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Cable Mail
Aysikyu
My Char
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...