Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

80's Radio

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

80lerden size söleyem Tigertailz, Big Bang Babies, Firehouse, Pretty Boy Floyd,Cat's In Boots,Motley Crue,Poison,Gun's Roses,Britny Fox,Black'n Blue,Danger Danger, ohoho daha bir sürü war vbende söleyim bana söle Kızlardan Vixen bide Lita fortu biliom eheh yetermi size 80's Hemde Full Archive var bende[hline]Under My Penis November General
Ultima Sux Never been a cocks ahaha uydu
I seek you=151227036
Sosyal ağlarda paylaş

Louis Armstrong - A kiss to build a dream on[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

Düzeltme Koç Lisesi Piramdinde İki tipin bav bav bav bav bav
diye mırıldanıp şarkı söyleyip hafifçe kafa salladığını görürseniz bilin ki o Berk ve arkdaşıdır....

bu volfinin ve berkin arkadaşı olan adam aynı adam...

Daha bu öğlen smoke on the water muhabbeti yapıyoduk =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Berk sen sbizim sınıfa uuramıyosun, her gün baaıroyz biz aybocan la o şarkıyı
piramitte bağırırsan zatne uzaylı muamelesi görürsün

ufka bir olay, okulun piramidine karga girdi bugün, ve ben tenefününs 5 dk sı kafam yukarı dönük şekilde kargayı izledim

sonra kime grürsem yolda haber verdim :))[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

Zeki işte ne olacak =)

Zaten biz piramitte uzaylı muamelesi görüyoruz...

Her öğlen şarkı söylüyoruz
genelde manowar
bazen keeyifler yerindese Hammerfall - Dragon Lies Bleeding

Bugün bişiler oldu country söylüyoduk =)

Yarında "bir tatlı huzur almaya geldik kalamıştan " diye gireriz olaya =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

WhiteLion - Broken Heart

Çok güsel parça.[hline]Benim Gökyüzümsün..Karanlık ruhum,yanan bedenimsin...En nefret ettiğim yanım,taptığım ruhsun..Çıkmak istemediğim kaoslarda önümdeki tek engelsin..öLümün sıcak nefesinden gelen o eşsiz çağrıyı geri çevirmemi sağlayan tek ve SON varlığımsın...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...