Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YARDIMM...

Durlag

Öne çıkan mesajlar

Amanin demolarini izledim hepsini download edip (hasta ruhum elverdigince) betaya sign up yaptim hala cevap bekiyorum bi hafta oldu elinde fazla beta accountu olan varsa bi veriversin yahu ....

Demolari izlemeyenlere tavsiye ederim izlesinler ozellikle Dark Elf lerin olduuu demo super hastasi oldum :)[signature][hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=69962 topiğinde birilerinde serial-key olması lazım.
http://www.lineage2.com/pds/pds_movie.asp adresinde de videoları bulabilirsin. Hangisi hatırlamıyorum ama birinde bi erkek ölüyo, bunu kız arkadaşı buluyo res atmaya çalışıo olmuo. Sonra kız adamı öldüren yaratığa doğru koşarken arkasından arkadaşları görünüo, hıncını alıo falan; çok hoş bi videoydu.[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

Dark elf lerin kale kuşatmasını izledim DAOC a falan login olasim kalmadi bi anda. Kesinlikle izlenmeli diyorum bende.[signature][hline][b]Any man is capable of driving a blade into another man's chest. Anyone who thinks otherwise is a fool and won't live long. Killing is not a bad thing in and of itself; it is the intent behind the action that counts.[b]

[b]Umrae[b]
Sosyal ağlarda paylaş

bende satmayı düşünüyorumda, tr den accountlara alıcı çıkmaz e-bay kasmak lazım
ama sitede karakterlerle ilgili bilgi bulamadım hiç skiller filan çok az açılmış[signature][hline]karga theurgist of the theurgists
Hatun ooc Cleric
Rojon minstrel for all
Kargy Necromancer is my bish
Trio look the short bastard coming! infiltrator

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...