Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip download sorunu/ cozum onerileri?!!?

Sin

Öne çıkan mesajlar

DAP 7.0 kullanıyorum 5 6 gün once cekmeye baslamsitim gecen cuma gecesi 94% deyken kafam güzeldi felam bi baktim download u cancel etmisim arada hic hatirlamiyorum neyse

o olaydan sonra tekrar cekmeye basladim sonra sinir oldum DAP 8 e bölmüyodu downlodu o yuzden cancel ettim tekrar absaltam dedim
password istiyo simdide downlo icin
password required diyor yani :d

ne yapmak lazim çözümü varmıdır bunun download edemiyorum l2 yi :d[signature][hline] Swg ye siyaseti karistiranlar sagolsun...
SuxWG

Sosyal ağlarda paylaş

dap la bu kadar büyük dosyada sorun çıkıyor. Fresh Download denen programla indirmeni tavsiye ederim tamamen freeware. Dap Dosyayı parçalara bölerek indirdiği için sorun çıkartıyor büyük dosyalarda[signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG.
LONG LIVE REBELLION ! | diskavır mi

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revenant, 30 Mart 2004 18:34 tarihinde demiş ki:
Patla!

kolpasin sne...

Kolpasin diyene bak gittim sirf seni satmayim diye yeni acc aldim 1 aydir oyuna girmiyon sen girmeyince bende lineage 2 ye kayiyom :d[signature][hline] Swg ye siyaseti karistiranlar sagolsun...
SuxWG

Sosyal ağlarda paylaş

benim nette bi sorun vardir diye benim laptop i bilkent e goturdum arkadasin yurt odasinda nete soktum ordan cekmeye calistim ordanda cekmedi dap ta sifre istiyo normal windows download zaten cikmiyor
bide fresh download la denicem oda olmaz snrm sansa bak :/[signature][hline] Mystry

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...