Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Denovo Üye Alımı-KarazhanEU(H) Swp 2/6

uselessrogue

Öne çıkan mesajlar

]özgün burda lafların sana gıtmedıgını bılıorsun ve boyle seyleri savunma amaclı yazılar yazman yanlıs sende bılıorsun . savuncak bisi yoq sende benım kadar bılıorsun...arkadas yazmıski bi tane officer yapılanları yalanasın oncellıkle bunu goremıorum ilginctir herkes kabul edıo... bu guildden 15-20 kisi cıktıysa veya oyunu bıraktıysa bilki bi sorun wardır.Ve bende sorunları 2-3 satırla yasıyım icimde tutamadım...ÖNcellikle officerlar yer werıo lan get raide 25 kisi bulamıorduk adam gibi ne yer wermesi güldürmeyin saat 8 yasıo 10:30 baslardık..SOnra GUilde bulunan bütün classmastırlar inaktif HUNTER Cm 3 ay ofline warlock classmastırı arada gidip gelıo rogue classmastırı ilidan gelıo mage classmastırı kafasına gore tatil werıo boyle classmastırlık olmas.oyunu boyle oynamak ıstıorsanda classmastır olmucaksın...bi guildin guildmastırı 5 ay ofline olurmu lol werilen fazla dkp gelelim deicede adlı arkadasımızın butun real arkadasları officer oldugu ıcın istedigiyle gırıp kendıne dkp yasabılıo ve itemlerı haksızlıkla alabılıor..hatırladıgım diger konu ise GARDİYAN bi ınsan bu kadar degisir raidde enginer recipe dusuo guilde ihtiyacı olan adam oldugu biline biline o recipe satılıor 50 tane bahane uydurularak bunlardamı YALAN...ben officer chat gorebılıordum edılen butun lafları yapılan hakeretleri küfürleri hepsını goRdum yani ben o zmn mattcet konusmusstum main tankımıs yani benı al dedim classmastırlıktan istemıorum bu yasıları gormek nese.. istersenis ss war.ya ilginctir BLACktemple oluo ilidanın onune saat 3-4 gelıorus ve butun officerlar online nie lootları war ama sunwel oluo brutalusu o gün %1 getirmisiz officerlar dıorki saat 12 de bizim cıkmamıs lasım sizin gibi mal healerlar yuusnden wipe yıorus cıkıcas... lOL LOL LOL nese daha aklımda cok sey war ama bunları yeterli goruorum DENOVONUN OFFİCERLARI GELİN KENDINISI SAVUNUN VEYA OYLE SUSUN saygılar JÖNTÜRK... not(imba resto shamy)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...