Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Smartphone Tavsiyesi

nedanko

Öne çıkan mesajlar

ya zaten zevk icin kullanilmaz tabii bu aletler, yolda/trende sorf yapiyim falan zor, ihtiyac dahilinde kullanilacak seyler browsing falan..

benim ihtiyacim yok mesela, o yuzden olmasada olur yani benim icin..

Bu arada ilgilenenler icin htc touch pro satisa sunulmus ingilterede. EU versiyonu tabii..

http://www.devicewire.co.uk/htc-touch-pro
Sosyal ağlarda paylaş

bende 3 ınc bıle ekranı olmayan ama sadece 90 gramlık benq e72 smartphone var,tatıle gıderken yanıma 3 kg lık laptopu almadım.tatıl süresinde;
ulusoyla istanbuldan bodruma gıderken habıre internette gezdım zaman gecırdım.
her durakta wireless vardı email alıp yolladım.
bodurmdayken beledıyenın her beldedekı ucretsız net baglantısıyla maillerime baktım.
oss tercıhlerı ıcın bır yakınımın gonderdıgı excel tercıh dosyasını aldım,inceleyıp degıstırıp gerı yolladım.
bence smartphone tatıl,gezı gıbı durumlar ıcın gercekten cok kullanıslı ancak gundelık hayatta laptop hersey.
Sosyal ağlarda paylaş

g900 kullanıyorum. biraz hantal ve kaba. ama fiyat olarak bulabilecegin en iyi windows ce tabanlı alet.

memnunum dıye bılırım ama sadece ıhtıyac halınde alınmalı. acıkcası 2. basit bir telefon daha alacagım. windows ce bazen oyle sapıtıyor ki normal telefon gorusmeleri bıle cok sıkıntı cıkıor.

bir adette g500um var o smartphone ve acıkcası oldukca guzel. problemsiz iletisim saglıyor + ce. g500u tavsıye edebılırım
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
abi aldim telefonu, telefon guzel hosuma gitti, ama az bi agirlik var gibi , programlar hizli calisiyo ama menulerde hafif bi gecikme oluyo..

onun disinda klavye bayagi kullanisli, escape ve | sorunu cekiyorum su an.. cok test edemedim daha, ama hosuma gitti yani..

youtube video olayini efsane yapmislar bayagi sevdim, internet hizli byagi sorunsuz web geziliyor, muzik kalitesi guzel, kamera biraz daha iyi olabilirmis video cekimi konusunda..

bayagi sIk bi telefon..
Sosyal ağlarda paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullan, güzel bir seçim yapmışsın. :) Yavaşlık olayı için nette biraz araştır derim, ROM updateler var, makina gerçekten hızlanıyor. (Diamond için aynı olay var) Benim gözüm Touch HD' de, onu takip ediyorum. :D
Bu arada bir şey sormak istiyorum, gümrüğe takıldı mı kargo? Yoksa gift gösterip mi yolladı satıcı?
Sosyal ağlarda paylaş

ya tomtom ana bellege yukluydu, telefonu resetledim dun, butun ekstra programlari sd karta yukledim, bayagi iyi su an, memmaid kurup temizledim makineyi, simdi iyi..

scummvm yukledim, monkey island 1 ve 2 yukledim, bayagi guzel hic takilmadan oynaniyo , canim sikilinca acar oynarim diye yukledim bu gun 3 saat test ediyim derken oynadim euheu..

pocketmame falanyukledim klavyedeki tuslari redefine ettim ama olmadi, neyse mame cok onemli degil onun icin tapwave zodiac var..

abi gumruk yok :) zaten yurtdisindayim, local olarak aldim yani..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...