Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne kasmak lazım?

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

FesTivaL said:
Dworgian said:
matları nie attın ki?

matların çöp olucak 80 geldiginde :D

Biraz açıklık getirirmisin.Ben bunu bilmiordum..Teşekkürşer..

Şöyle düşün. sen lvl 60 daki ench matlarını herbleri vs o zaman kaça alıyordun, tbc gelince kaça almaya başladın. İlk günlerde sıfırdan meslek kasanlar olacağı için belki lpshard void vs bunlar para eder, ama sonrasında şu anda sattıgının altına düşücek çünkü daha yüksek skiller isteyen matlar pazara hakim olucaklar arz talep meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sage said:
gruba diğer hybridler gibi pek fazla buff katkısı yok, DPSi de az olursa sanmıyorum raidlerde yer bulacağını :/.

enh shaman diye birsey duydun mu daha once :P melee bir class sahibi olsam raid de ilk isteyecegim sey enh shaman olur :P ha dps dersende kesinlikle en altta olmaz ust-orta sıralarda... dps+buff daha ne istiyorsun sen onu soyle asıl :))
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben warrior diyorum.oynaması en eğlenceli class.kasarken sadece ufak sorunlar olabiliyor oda whirlwind gelene kadar.wotlk talentları ne kadar değişir bilmem ama ability bazında pek değişiceğini düşünmüyorum.bence değişirse dmg ı ve süresi falan değişir abilitynin varsa.

bladestorm ve leap gibi talentlardan sonra ben warriordan başka kasmam.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:
Sage said:
gruba diğer hybridler gibi pek fazla buff katkısı yok, DPSi de az olursa sanmıyorum raidlerde yer bulacağını :/.

enh shaman diye birsey duydun mu daha once :P

sage orda DK'nın cok katkısı yok demeye çalışmış sanırım. gerçi bakmadım henüz dknın grup bufflayan nesi var diye.

heralde kimse çıkıpta shamanın katkısı yok demez ehhe o kadar da değil.

@dworgian

druid lvl 30dan itibaren büyük keyif, healini atıyorsun, kedi olup kaçıyorsun, outlandde questleri uçarak yapıyorsun, stealth'in var, hop hop istediğin noktaya konuyorsun sonuçta flight form sadece skill train parası beleş say direk. questleri, elite questleri bile sololamak mümkün olabiliyor, ayucuk olup her türlü dungeona yer bulursun vs.

onun dışında da rog keyifli, çakal çakal stealthtir, stun manyaklığıdır, pure dps yapmaktır, seveni çok.

hunter kasma.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaşım yeni başlıycak.
Orc warrior Blademaster diye duymuş bir yerden concept artlarını görmüş.Galiba warcraft3 böyle bişey vardı diye hatırlıyorum.elinde kılıç sırtında eski samurailer gibi flama.
Ben bunu oynamak istiyorum diyor.
Ama ben bakındım öyle bir class göremedim.
Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
warrior ne kasıcam zaten "hadi tnak ol" denen bi char var

priest de "hadi heal et sen" denicek bi class

iyisimi ben rogue kasim

hem belki twinklerim /lol

adam gibi kasarsan kimse tank ol demez.şuan 2k ap yapmış imba dps warriorlaraa çıkıp bi adam tank ol demiyo.wotlk gelince dk kasmayla uğraşma direk 80 ol,o levelların en iyi gearını yakala dps olarak kimse sana tank ol demez.yeni hedefi büyük bi guilde de girer geçinip gidersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sleeper said:
Sage said:

enh shaman diye birsey duydun mu daha once :P melee bir class sahibi olsam raid de ilk isteyecegim sey enh shaman olur :P ha dps dersende kesinlikle en altta olmaz ust-orta sıralarda... dps+buff daha ne istiyorsun sen onu soyle asıl :))

Yanlış yazmışım ya eahe. Diğer hybridlerin aksine dicektim de işte arada saçma saçma şeyler yazabiliyorum :).Dermiyim enh shaman sux feral druid sux hele hele rogueum varken şuan :). Zaten DK'ya beklediğim grp-raidwide bufflar geldi mutlu oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...