Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne kasmak lazım?

Dworgian

Öne çıkan mesajlar

Böyle bir topic vardı sanıyorum, ama bulamadım (n00bum olabilir :D)

Şu an bir lock bir druidim var ama onlara item kasmaya uğraşmak istemiorum zira LK gelicek çok geçmeden.

Şu an bir adet lvl 5 dwarf hunterım lvl 5 dranei shaman ım ve lvl 12 gnome mage im var, bunlardan birini mi kasmak daha eğlenceli ve kolay olur yoksa bi gnome rogue açıp kasmak mı daha az sıkıcı gelir.

Bi de acaba 80 de bu 4 class dan hangisini oynamak daha eğlenceli olucak acaba? Bana sanki bu yeni bufflarıyla mage eğlenceli olucak gibi gelio ama hunter da hep içim de ukte olmuştur.

Yorum ve fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler şimdiden :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer farklı bir sınıf oynamak istiyorsan, gelecek yeni expansion'da, sakın şu anda gördüğün talent / skillere bakıp karar verme.

Retail çıkana kadar (muhtemel kasım sonu, xmas öncesi) bu talentler ve skiller ÇOK değişir.

Eğer oyun oynayacaksan, sevdiğin, beğendiğin bir sınıf seç.

"WotLK için şu talentlara bakayım, ona göre en kuvvetli karakteri açayım, WotLK'da OP olayım" mantığı bütün oyun zevkini öldürür.

Eğer böyle bir sınıf yoksa oynamak istediğin, DK dene.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:
Böyle bir topic vardı sanıyorum, ama bulamadım (n00bum olabilir :D)

Şu an bir lock bir druidim var ama onlara item kasmaya uğraşmak istemiorum zira LK gelicek çok geçmeden.

Şu an bir adet lvl 5 dwarf hunterım lvl 5 dranei shaman ım ve lvl 12 gnome mage im var, bunlardan birini mi kasmak daha eğlenceli ve kolay olur yoksa bi gnome rogue açıp kasmak mı daha az sıkıcı gelir.

Bi de acaba 80 de bu 4 class dan hangisini oynamak daha eğlenceli olucak acaba? Bana sanki bu yeni bufflarıyla mage eğlenceli olucak gibi gelio ama hunter da hep içim de ukte olmuştur.

Yorum ve fikirlerinize ihtiyacım var teşekkürler şimdiden :D

death knight İNANILMAZ zevkli ve farklı bi oynanışa sahip.bence kesinlikle DK bekle eskilerden sıkıldıysan.
Sosyal ağlarda paylaş

O mantıkta düşünüyorsan en iyisini yapmışsın.

Benim için akşamları kahvede kağıt oynayan adamların o kağıdı oynama sebepleri gibi bişey. 2 akşam WoW'a girmeyince resmen sinirli oluyorum, yoksa girip hiçbirşey yapmadan kuşla bir nagrand turu atmak bile hoşuma gidiyor, hele heroic-karazan-bt falan olursa yemede yanında yat durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...