Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aquila'nın download göçtü

Apache

Öne çıkan mesajlar

ahehaehea yarıldım adam oynıcam oynıcam diye geçtim onu benden sonra oynacayacka voic3nde gitti hahah tek ben oynayacğaım..[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
Kapıyıı aç pencereyii aralaa geleceğiim rüyaalarıınaa.. -Freddy
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

kolpaaa kolpaa çeviriyor aehhahae hazım sorunu ilk ve tek benim ahaeha oh ya amma mutlyuymu[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

Helal olsun aquila yani bilgisayarıma girip süper kapattın downloadımı.Gir çek sen grallar gibi oyna..[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

Ya warrior açtık ilk questi bitirdik. Sonra ikinci quest için yakındaki bi kasabaya gittik. Orda dedi ki level 6 olana kadar git biraz yaratık kes sonra yamacıma gel dedi. Biz de yaratık keserken sıkıldık. Ortamdaki büyücü bi bayana daldık. Kesti bizi :) Sonra canlandık, gittik baktık sıkılmışız yaratık kesmekten. Gene birine daldık, şehre kaçtı. Başkasına daldık, o da kesti; şamar oğlanı olduk. Sonra da yemeğe çağırdılar çıktık..[signature][hline]Unique|MF (eski) >> CS ---- Wololo (yeni) >> CS ---- Padaone >> Sanane (JK2)
Celeis >> Elan Realms (UO) ---- Celeis Sirion >> Dark Venue (UO)
Webmaster >> www.FAOTO.com
Sosyal ağlarda paylaş

iyi bok yedi şerefsiz ya ne anlıyorlarsa download kapamaktan admin şifreleride gitti neyse düzeltilir öbürleride downloadı kapattı ya nediyim[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

Gene başladım bu sefer 3 firewall 2 trojan cleaner 2 anti-virus 1 tane dosya kontrol hedesi yükledim aquila efendi senden önce bitirip oynayacağım.. hala iddiam var[signature][hline]|apache the taksimetre|
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...