Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows Update Sorun

vimpir

Öne çıkan mesajlar

garip bi dert ya. xp cdsini takıp onar de. sonra karşına komut istemi (vay anasını türkçesini biliyorum lan. Dos görünümlü işte) gelicek. Orada bi de chkdsk /R yap tam olsun. bundan sora düzelmezse zaten format falan dicem. Ha bi de şey deneyebilirsin, registry mechanic diye bi program var, bunun full sürümünü bulup indir bi scan yap sağlam. sora restartlayıp update'e bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
garip bi dert ya. xp cdsini takıp onar de. sonra karşına komut istemi (vay anasını türkçesini biliyorum lan. Dos görünümlü işte) gelicek. Orada bi de chkdsk /R yap tam olsun. bundan sora düzelmezse zaten format falan dicem. Ha bi de şey deneyebilirsin, registry mechanic diye bi program var, bunun full sürümünü bulup indir bi scan yap sağlam. sora restartlayıp update'e bak.
kasapmisin kardes:D ne alaka ya su yuklenmis update dosyalarini silebilsem sorunumn cozulucek tesekkurler ginede:)
Sosyal ağlarda paylaş

Mr_Hand said:
kardes mutlumusun format atiyorum suan :D:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...