Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rüyamda ayrın meydın gördüm :(

Xenocide

Öne çıkan mesajlar

Recall06 said:
Sen sabahlarimi uyuyorsun?

Anti sosyal misin yahu..

iyyy sivilcen filan vardir suratinda 10 tane, yagli saclar...

Yemegide odanda yiyorsundur sen kesin.. bhooooghgg

evet dostum sabahları uyuyorum, öğlen 3'te 4'te kalkıyorum. dışarı çıktığımda da eve 1'de 2'de geliyorum. 2. öğretim öğrencisi olursan yarın öbürgün sende öyle yaşarsın merak etme.
ayrıca albümde fotoğrafım var sende kendini koyda bakalım nası bi yaşam formuymuşsun görelim.

sadf

Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:
Recall06 said:
Sen sabahlarimi uyuyorsun?

Anti sosyal misin yahu..

iyyy sivilcen filan vardir suratinda 10 tane, yagli saclar...

Yemegide odanda yiyorsundur sen kesin.. bhooooghgg

evet dostum sabahları uyuyorum, öğlen 3'te 4'te kalkıyorum. dışarı çıktığımda da eve 1'de 2'de geliyorum. 2. öğretim öğrencisi olursan yarın öbürgün sende öyle yaşarsın merak etme.
ayrıca albümde fotoğrafım var sende kendini koyda bakalım nası bi yaşam formuymuşsun görelim.

sadf

Ben senin dostun degilim.

Ayrica komplex yapip boyle bir Wall Of Text doseme gerek yok i am just kidding

Ayrica sana simdi son 2 haftanin saat saat nerde oldugunu cikarabilirim forum mesajlarindan.. saat kacta eve girdigin filan daha iyi anlasilir.. kacta ciktigin..

off detective gadget is basinda
Sosyal ağlarda paylaş

Velev ki 11 yasindayim,
Tut ki 44 yasindayim,
Olmadi 25 yasindayim,

Ne fark eder?

Resmimi gorsen ne degisecek? Okuz gibi kasli ayi gibi biriysem istanbulda yasiyorsam, psikopat gorunumluysem tirsip onami gore konusacan?

Veya dunya guzeli sari saclari olan yesil gozlu 906090 bir kizsam ne yapacaksin yavsayacakmisin?

olduki ezik pisirik antisosyal cirkin igrenc loserin tekiyim, dahami cok hakaret edeceksin,dalga gececeksin..

Sorry dude...not this time..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...