Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 çalar tavsiyesi pil ömrü+ses kalitesi

Drall

Öne çıkan mesajlar

simdi turkieyde servisi varmi onu arastirmadan almayin hicbir seyi

insan gibi kullanma filan yalan ya

gozum gibi baktim zenime aldigimdan beri koruyucu kilifindan cikarmadim hep itina ettim durup dururken direk nalalri dikti hicbri tepki vermiyor

disardan bir aypod almak en mantiklisi birtek onun servisi global oldugundan turkiyedede geciyor tamir filan ettirebiliyorsun birsey olunca
Sosyal ağlarda paylaş

ipodların şarjı nekadar gidiyoki? bide ipod'lar gereksiz pahalı ya. ben 300 milyonu çok zor biriktirebilicek gibiyim. ama ciddi buna değer dediğiniz mp3 çalar varsa ona vermek isterim 300 milyon biriktirebilirsem.

bu creative stone bilmemneler var onların şarjı gidiyomudur bi 14-15 saat? 30 saatten falan da vazgeçtim ben artık :D

yada şu önceki sayfadaydı galiba verdiğim linkteki 300 milyonluk olan sony yi alabilirim belki 300 milyon biriktirebilirsem eğer işte, servisi varmıdır?

viktorun da dediği gibi, garantisi/türkiyede servisi olan bişey almak istiyorum =/
Sosyal ağlarda paylaş

Karşılaştırma yaptırdım ve şöle bişi çıktı

Ürün Resmi

Ürün Adı SONY NW-A808 8 GB MP3 ÇALAR | SONY NWZ-A818/B 8 GB PORTATİF MP3 ÇALAR

Fiyat 299,00 YTL | 409,00 YTL

Menşei İthal | İthal

Ağırlık (gr ) 53 | 53

Bağlantılar USB | USB

Bellek Kapasitesi 8 GB | 8 GB

Bellek Tipi Flash Bellek | Flash Bellek

Ekran Tipi QVGA LCD |

Ekstra Özellikler Video ve Fotoğraf Gösterimi |

Fm Radyo Yok | Yok

Garanti Süresi (yıl) 2 | 2

Güç Kaynağı Şarj edilebilir Li-Ion |

Id3 Tag Var |

Kutunun İçindekiler Kulaklık, USB Kablosu |

Model NW-A808 8 GB MP3 ÇALAR | NWZ-A818/B

Pil Ömrü (saat) 30 | 33

Ses Kayıt Özelliği Yok | Yok

Tekrar Modu Var |

Ucuz olan pahalı olana takıo nası iş bu =(
Sosyal ağlarda paylaş

Ya mp3 player gerçekten ciddi bir sorun yani sen araştırıp buraya öğrendiklerini yazarsan bende düşünürüm ^^ mp3 playerlarda sevmedğim olay daha doğrusu ya ben kulaklık kullanmayı beceremiyorum yada mp3 playerlar kulaklık katili giderim hevesle 40 50 liraya kulaklık alırım 2 ay sonra gg olur yani bu yüzden mp3 playerlardan soğudum :D
Sosyal ağlarda paylaş

JD said:
http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd50337

aslında bu ürünü alıp 230 liraya üstünede 50 60 liraya 8 gb lık bi kart alınıp 300 liraya 12 gb güzel bi alet elte edilebilir

bu benim garantiye yolladigim alet iste

durup dururken nallari dikti

ekrani gorunce aklinizi yitirirsiniz ipod video ne dersiniz cunki kucuk ve cozunurlugu cok iyi, youtube dan cektigini videolari cam gibi oynatiyor bilgisayardan bakmaya useniyorsunuz

ses kaliteside ipod dan cok cok iyi karsialstirma sansim oldu

bekleyin bir hafta bakalim servisten ne cevap alicam eger hemen yenisini verirlerse alin derim

iyi olayi hafizayi arttirabilmeniz de sd karta ayri muamele yaptigindan menuden girip dinlemeniz gerekiyor

yani ayni playlist te hem sd karttan hem internal hafizadan sarkilar olamiyor ve sd deki sarkialra uvey evlat muamelesi yapiyor

pil omrune gelince 25 saat inandirici diilde sokakta sarjim bitmedi hic

full sarjla 12 saat filan goturuyor butun ozellikler acikken
Sosyal ağlarda paylaş

menü kullanılabilirliği nasıl peki yani en nefret ettiğim şey mp3 playerlarda klasörler içinde tık tık tık tık aşşa yukarı çıkmak aslında touchpad tarzı bişeyi olsa kral olurda işte . birde menülerin görselliği fln filan hakkında biraz bilgi verebilirmisin.

Edit : Orjinal sitesine baktımda türkiyede yok sanırım ama 32 gblığı fln var olsa güzel olurmuş sd karta girişmezdik
Sosyal ağlarda paylaş

viktor peki alette menüde giderken/şarkı değiştirirken "bımk" diye ses çıkıyomu tuş sesi misali? böyle bi alet vardı bende, kafayı yedirtiyodu o ses şarkı değiştirirken, sırf oyüzden kardeşime verdim aleti hala kullanmam imkanı yok :D

bir de şarkılar klasör halinde konabiliyomu/görüntülenebiliyomu? mesela albümleri klasör halinde atmak istiyorum, diğer şarkıları tek tek, eğer atılıyosa bile albümdekinden birini dinlerken shuffle a ayarladığımda tek tek attıklarımdan da gelebiliyomu şarkı? bu yoktu o bahsettiğim mp3 çalarda buda çok kötü bi özellik bence:D zaten çakmaydı o mp3 çalar=P
Sosyal ağlarda paylaş

yaziyim buraya

gecen hafta arizalandi telefon ettim creative turkiye distrubutoru multimedia direk 2. kopru yolunda

dedim cok uzak gelemem, yollayin yurtici ile dediler

carsamba yolladim persembe kaydi girildi 10 gun fila nsurer dediler
okok dedim daha once garanti yollarinda cok surunmu biri oldugumdan ve hep kazik yemis oldugumdan 10 gun asiri iyimser geldi hani kafadan 20 gune hazirlamistim

bu hafta hic aramadim sabah bir baktim aras kargo dedim allah allah ben bisey beklemiyorum bir actim paketi hoop yeni aleti yollamislar

burdan tesekkurlerimi iletiyorum kendilerine :D

en zahemtsiz garanti maceram bu oldu yani

menu kullanimi cok pratik, ipodda sinir oldugum sey aleti cikarmadan veya eli cebe atmadan kolayca sarki degsitirememek ki bilmiyorum o tekerlek zimbirtisi yeni nesillerde nasil calisiyor

creative in ileri geri digmeleri belirgin oldugundan pantolonun disindan tik tik degsitrebiliyorum super oluyor ses filanda yapmiyor

SD karta atilan muzikleri kalsor klasor caliyor ancak muzik internal hafizada ise illa albumdu filan ugrasicaksiniz ki cok zor degil

ha ben cok usengec bir adamim, 4-5 playlist yaptim gaz romantik ortaya karisik kafa dinlendirici soundtrack vs vs diye sorun olmuyor

son olarak adamalr hafizayi kurtaramadigindan mp3 playeri bastan doldumar iskencesi ile ilgili kcoaman bir /whine atiyorum burdan
Sosyal ağlarda paylaş

alalım bence ammavelakin, para biriktirme olayı patlak vermeye başladı şimdiden. hadi bakalım biriktirebilicemmi =/ harçlıkla para biriktirmek imkansıza yaklaşıyo bazen ya haftada 10 milyon falan harcamam gerekiyo en fazla para biriktirebilmek uğruna, haftanın 4 günü dersane + arkadaşlarla bişey yapmak derken falan fos oluveriyo. neyse uğraşmaya devam 2 hafta değil 1 ay sonra 2 ay sonra alırım(umarım) =(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...