Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kaliteli baskı

Zed

Öne çıkan mesajlar

elimdeki evangelion için bi kaç cd kapağı tasarladım, bari olmuşken iyisinden olsun diye kaliteli baskı yaptırıyım dedim. bi fotoğraf stüdyosuna gittim, 12cm x 12cm lik 22 image için 22milyon aldılar.

acaba başka yerlerde daha ucuza yaptırılabilir mi? çünkü böyle çok hoşuma gitti, şahane kolleksiyon oldu. ozalit falan yazan kocaman baskı makineleri olan yerlere gittim, cdyi verdim anlattım böyle böyle olcak diye, olmaz yapmayız falan dediler.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

22 image de, hepsi 1000x1000 pixellik dosyalardı, 12cm x 12cm yaptılar, fotoğraf kağıdına bastılar alt tarafı. bence çok pahalı. yüksek çözünürlüklü printerım olsa kendim basardım evde, 1 kartuş harcardım 8 milyona doldururdum.

ankaradayım bu arada. adını bilmiyorum. ilk gördüğüm fotoğrafçıya daldım yaptılar.[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Zed Ankara da değil mi ?[hline]Until the philosophy which holds one race,superior and another inferior,until the color of a man's skin is no more significant than the colour of his eyes,until the basic human rights are equally guaranteed to all without regard to race there will be a WAR
Sosyal ağlarda paylaş

cd kapağı derken, cd kutusuna koyacağın kapak mı, yoksa cd ye yapıştırmak için kullandığın kağıt mı?
Ben de birşeyler tasarlayacağım da :)
Bir öğrenelim dedik. Zed, özel msj da biraz aydınaltırsan sevinirim.
icq vereyim istersen ordan da bu mangalar için bilgi alışverişi yapılabilir 9516764
Sosyal ağlarda paylaş

programda mutlaka bir şekilde uyduran zımbırtı vardır. Yani işte bir kağıda kaç tane basar ya da üst ve sağ taraftan uzaklığı nedir gibi ayarlar olması lazım.

Ben arkdaşta yaparken elime cetvel alıp ölçmüştüm ona göre çıkartıyorduk.[hline]One ring to rule them all
One ring to find them
One bring them all
and in the darkness bind them.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...