Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlescar PVP Alliance

Cassander

Öne çıkan mesajlar

Bu serverda bir çok türk guildi oldu sanırım. Büyük lü küçüklü, türk oyuncularin agirlikli oldugu yada komple türk olan guildler. Kimilerinin şehirleri tier 2 3 oldu kimilerinin keepi bile yok :) Ben diyorum ki, bu oyunda birlik olarak hareket edersek, beraber raidler yaparsak kale kuşatmalari ayarlarsak çok kısa zamanda çok işler yapabiliriz. Bu kanıdayım en azından. Bu yüzden bu serverdaki türk guildleri olarak kendi aramizda sözlü de olsa bi alliance ilan edersek yada ortak bi fikir üstünde anlaşirsak çok iyi olabilir hepimiz için. Birbirimiz yemek yerine birlikte hareket ederek çok iyi işler yapabilirz. Bu yüzden bu başlik altinda battlescarda oynayan türk guild liderlerine sesleniorm. Fikirlernizi belirtirseniz sevinirim. Böyle bi alliance çatisi altinda olmaktan Victorae adina ben mutluluk duyarim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
hocam birleşmeleri imkansız bildiğim kadarıyla sultans guildi vardı bir kaç zaman beraber oynama talihsizliğini yaşadım işleri güçleri ko gibi bir oyunla wow gibi bir oyunu karşılaştırıp wowu kötülemekti ko da en iyi guilddik lafı bile beni yerimde güldürürdüki ko yu oyundan saymıyan bir herifim ben,neyse asıl mesele aralarındaki düşmanlıktı victorea yıda az tanıma fırsatım oldu fazla sesleri çıkmayan mülayim bir guild yaş itibariyle de epey fazlalar fakat gelin görünki sultans dağıldığında knight of the rose mu ne öyle bir guilde geçti bayağısı felan ve kos ilan ettiler birbirlerini türk guildleri olarakta öncedende birbirlerini yiyorlardı zaten ,inanılmaz bir düşmanlık vardı aralarında benim tavsiyem türkler olarak battlescar gibi bir server yerine gelin aquilonia da oynayın pvpde bile herkesin birbirine saygısı var sonuçta pvp-rp serveri 50 conq u bıraktım geldim bu tarafa :D
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sultans dağıldı victorae'de dağıldı ama sultans'da ki herkes dediğin gibi olucak diye birşey'de yok sanırsam. Anlatıyorlardı Yenge diye hitap ettikleri biri varmış (clan liderinin karısı) emirle veriyormuş herkese,kızıyomuş,bağırıyormuş :D çok güldüydüm gerçekten.Sultans'dan birkaç kişiyi tanırdım ama iyi cocuklardı. Bilmiyorum belki oyunda tanıştılar orda devam ettiler bilemem...

Ben eğer oynuyanlar varsa tekrar birleşmek taraftarıyım
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ozgunuslu said:
Victorae nin oyuncuları TURKS diye bir guild kurdu bildiğim www.aocturks.com diyede siteleri var,güzel bir ortama benziyor bende yeni başlayacağım oyuna başvuru yaptım ve bayağı ilgilendiler sağolsunlar,eğer Battlescarda guild arayan varsa baksın derim!

ayip... :( sen bizle oynamak istemiyosun yani?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...